Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2009, 14:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Borderlands, Star Wars: The Old Republic, Ultima Online) 9/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Borderlands nie dla młodszych graczy, premiera ósmego dodatku do Ultima Online, amerykański debiut Mini Ninjas, Killzone 2 i MGS 4 już wkrótce w ofercie Platinum Games i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Borderlands nie dla młodszych graczy, premiera ósmego dodatku do Ultima Online, amerykański debiut Mini Ninjas, Killzone 2 i MGS 4 już wkrótce w ofercie Platinum Games i inne. Zapraszamy do lektury.

Borderlands

Amerykańska organizacja ESRB sklasyfikowała grę Borderlands. Najnowsza produkcja firma Gearbox Software i 2K Games otrzymała ranking M, co oznacza, iż będą mogły ją nabyć wyłącznie osoby mające 17 i więcej lat. Strzelanina zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w październiku bieżącego roku.

Wieści ze świata (Borderlands, Star Wars: The Old Republic, Ultima Online) 9/09/09 - ilustracja #1

Ultima Online

W sieci zadebiutował ósmy dodatek do gry MMORPG Ultima Online. Stygian Abbys kosztuje 29,99 dolarów dla posiadaczy kont oraz 39,99 dla tych, którzy chcieliby je dopiero teraz założyć. Można go nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisów UOGameCodes.com oraz EA Store. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajdziecie w tym miejscu.

Xbox Live Arcade

Okazało się, że dzisiaj w ramach serwisu Xbox Live Arcade zadebiutuje tylko Sonic & Knuckles. Drugi epizod Wallace & Gromit Grand Adventures został opóźniony. Powód nie jest znany.

Disney Interactive Studios

Nowym wiceprezesem Disney Interactive Studios został Alex Seropian, jeden z pomysłodawców marki Halo. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że firma zdecydowała się na wykupienie firmy Wideload Games, twórców Stubbs the Zombie i Hail to the Chimp. Znamienne jest to, że założycielem studia był wspomniany już Seropian.

Mini Ninjas

Na amerykańskim rynku zadebiutowała produkcja o tytule Mini Ninjas – przygody grupy młodych wojowników ninja przeznaczone dla posiadaczy pecetów, Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i Nintendo DS. Dzieło zostało opracowane przez firmę IO Interactive, twórców serii Hitman i Kane & Lynch. Polecamy Waszej uwadze jeden z najnowszych filmów z cyklu Gramy!, w którym ekipa tvgry.pl prezentuje Wam system rozgrywki. Przypominamy jednocześnie, że europejski debiut Mini Ninjas odbędzie się w najbliższy piątek, 11 września.

Wieści ze świata (Borderlands, Star Wars: The Old Republic, Ultima Online) 9/09/09 - ilustracja #2

Star Wars: The Old Republic

Jaki system płatności wybrany zostanie w przypadku gry MMORPG Star Wars: The Old Republic? Z ostatnich wypowiedzi Darrella Rodrigueza, prezesa LucasArts wynika, że firma rozważa zarówno opcję abonamentową, jak i możliwość wprowadzenia mikrotransakcji. Ostateczna decyzja zostanie podjęta w najbliższym czasie. Premiera pecetowe produkcji odbędzie się w przyszłym roku.

Killzone 2/Metal Gear Solid 4

Do grona Platinum Games na PlayStation 3 dołączy już niebawem strzelanina Killzone 2 oraz przygodowa gra akcji Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, poinformowała firma Sony Computer Entertainment. Obie produkcje będą dostępne za około 100 złotych za sztukę.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Marvel: Ultimate Alliance 2 X360

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story

WET

Race On

Fort Zombie

Avatar: The Game

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Marvel: Ultimate Alliance 2 Wii

Alien Breed Evolution

Shimano Xtreme Fishing

Sushi Go Round

Global Agenda

Summer Athletics 2009

Shank

Shank No More Heroes 2: Desperate Struggle

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Aion Gramy!

Gramy w Heinz Wolff's Gravity Gramy!

Gramy w Mini Ninjas Gramy!

gry