Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2009

Electronic Arts oficjalnie zapowiada SKATE 3
Electronic Arts oficjalnie zapowiada SKATE 3

Jiker, 15 września 2009, 17:03

Koncern Electronic Arts zapowiedział oficjalnie trzecią odsłonę deskorolkowego cyklu SKATE. Produkcja zostanie wydana w maju 2010 roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Będzie stawiać przede wszystkim na rozbudowaną rozgrywkę w trybie kooperacji i wspierać niezwykle aktywną społeczność skupioną wokół marki SKATE.

Powstanie druga odsłona filmu Silent Hill
Powstanie druga odsłona filmu Silent Hill

Jiker, 15 września 2009, 14:52

Serwis Hollywood Reporter poinformował, że Roger Avary oraz Samuel Hadida z firmy Davis Films – autorzy scenariusza do filmu Silent Hill z 2006 roku, bazującego na popularnej serii survival horrorów – otrzymali zielone światło na rozpoczęcie prac nad drugą częścią swojego obrazu. Jej produkcja ruszy po nakręceniu czwartej odsłony Resident Evil.

Zune HD sposobem Microsoftu na rozgrywkę mobilną
Zune HD sposobem Microsoftu na rozgrywkę mobilną

Hed, 15 września 2009, 14:36

Zune HD, czyli odtwarzacz multimedialny Microsoftu, będzie także nową przenośną platformą do gier. Już w dniu premiery urządzenia w USA, która ma miejsce dzisiaj, pojawi się kilka produkcji dla fanów grania. Potwierdzenie tych informacji uzyskali redaktorzy strony Wired.com bezpośrednio od przedstawiciela koncernu. Niestety nadal nie wiemy, jakich tytułów można się spodziewać.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Jedi Knight/Dark Forces, Pokemon) 15/09/09
Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Jedi Knight/Dark Forces, Pokemon) 15/09/09

Jiker, 15 września 2009, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: WipEout HD także na płycie Blu-ray, projektant Tomb Raider opuszcza Crystal Dynamics, ścieżka dźwiękowa do Halo 3: ODST, Garry’s Mod za połowę ceny, świetna sprzedaż nowych części marki Pokemon i inne. Zapraszamy do lektury.

Jak zagrać w Crysisa na iPhonie?
Jak zagrać w Crysisa na iPhonie?

Hed, 15 września 2009, 12:23

Koncern AMD ujawnił procesor graficzny następnej generacji, mający wydajność 2.5 teraflopów, czyli dwa razy więcej niż obecne najmocniejsze karty firmy. Podczas jednej z demonstracji mocy technologii, zaprezentowano grę Crysis uruchomioną na iPhonie, za pomocą nowego systemu „cloud gaming” OTOY, będącego konkurencją dla zapowiedzianych już wcześniej Gaikai i OnLive.

Darmowe gry sieciowe podstawą wirtualnego handlu

Cairine, 15 września 2009, 11:46

Firma VGMarket, specjalizująca się w badaniach rynku gier komputerowych, przeprowadziła na zlecenie dużego internetowego marketu PlaySpan, zajmującego się handlem wirtualnymi dobrami, sondaż wśród 2425 graczy. Pytania dotyczyły środków przeznaczanych przez nich na wirtualne zakupy w grach.

Activision o przyszłych rozwiązaniach i grach bez konsol
Activision o przyszłych rozwiązaniach i grach bez konsol

Hed, 15 września 2009, 10:38

Robert Kotick, prezes Activision, wygłosił 45-minutową prezentację na konferencji Deutsche Bank Securities Technology w San Francisco. Szef jednego z najważniejszych wydawców gier elektronicznych na świecie opowiedział o przyszłości firmy, nowych rozwiązaniach i pomysłach. Wśród nich pojawia się koncepcja gier nie wymagających konsol, a jedynie porządnego telewizora.

Obniżka ceny Nintendo Wii coraz bliżej?
Obniżka ceny Nintendo Wii coraz bliżej?

Jiker, 15 września 2009, 10:15

Redaktorzy serwisu Kotaku dotarli do kolejnych informacji, które wydają się potwierdzać dotychczasowe plotki o możliwej obniżce ceny konsoli Nintendo Wii. Tym razem ich źródłem jest amerykańska sieć handlowa Toys R Us, a dokładnie rzecz ujmując gazetka reklamowa mająca trafić do klientów w tygodniu rozpoczynającym się 27 września.

Nowe MMO Blizzarda popularniejsze od World of Warcraft?
Nowe MMO Blizzarda popularniejsze od World of Warcraft?

Jiker, 15 września 2009, 09:30

Informacje na temat nowej produkcji MMO, nad którą od 2007 roku pracuje firma Blizzard – producent najpopularniejszego obecnie przedstawiciela tego gatunku, mianowicie World of Warcraft – od samego początku są dawkowane niezwykle skrupulatnie. Przedstawiciele dewelopera oraz wydawcy, koncernu Activision nie dają nam jednak zapomnieć, że takowy projekt powstaje.

Dziś premiera Need for Speed Shift; demo dopiero za dwa tygodnie
Dziś premiera Need for Speed Shift; demo dopiero za dwa tygodnie

Maciej Śliwiński, 15 września 2009, 08:30

Nauczone błędami popełnionymi przy premierze Need for Speed: Undercover, Electronic Arts przygotuje tym razem demo kolejnej części tej popularnej serii gier wyścigowych. Wersja demonstracyjna NFS Shift pojawi się jednak dopiero po premierze tego tytułu, która to ma miejsce już dziś.