Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2009

Call of Duty: Modern Warfare 2 Veteran Package w sieci sklepów GAME
Call of Duty: Modern Warfare 2 Veteran Package w sieci sklepów GAME

Elrond, 19 września 2009, 16:50

Jeśli nie uśmiecha się Wam wysupłanie prawie 800 zł na prestiżową edycję gry Call of Duty: Modern Warfare 2, a jednocześnie chcielibyście wyróżnić się wśród „tłumu”, może warto rzucić okiem na ofertę przygotowaną przez brytyjską sieć sklepów GAME. Przygotowała ona bowiem swoją, ekskluzywną edycję gry nazwaną Veteran Package.

Kolejne, szczątkowe informacje o Elite IV

Elrond, 19 września 2009, 15:51

O Elite IV, kontynuacji kultowego już cyklu symulatorów kosmicznych, słyszymy od dawna. Pierwsze, oficjalne wzmianki na jego temat pojawiły się już prawie 2 lata temu i padły z ust samego Davida Brabena, ojca serii. Niestety, mimo, iż kolejne informacje dotyczące gry przewijały się w serwisach branżowych zarówno w roku 2008 jak i 2009, o produkcji nadal nie wiadomo nic, prócz tego, że powstaje.

Dodatek do Dawn of War II potwierdzony
Dodatek do Dawn of War II potwierdzony

Elrond, 19 września 2009, 14:54

Tydzień temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o plotkach dotyczących dodatku do strategii czasu rzeczywistego autorstwa studia Relic Entertainment, Dawn of War II. Okazuje się, że wspomniane plotki znalazły potwierdzenie, a więcej informacji na temat planowanego dodatku znajdzie się w najnowszym numerze brytyjskiej wersji magazynu PC Gamer.

Konsola PSPgo zbojkotowana przez niektóre sklepy?
Konsola PSPgo zbojkotowana przez niektóre sklepy?

Hed, 19 września 2009, 13:40

Czy konsola PSPgo będzie miała problemy na starcie? Jest to całkiem możliwe, bo część sklepów najwyraźniej zamierza bojkotować sprzęt po premierze. Szef sklepu ShopTo powiedział przykładowo, że wprowadzi konsolę do sprzedaży, ale nie przygotuje z tej okazji akcji marketingowej. Sklepy nie chcą platformy Sony, bo eliminuje ona sprzedawanie gier w pudełkach.

Nowy zwiastun APB w sieci
Nowy zwiastun APB w sieci

Hed, 19 września 2009, 12:16

W sieci pokazał się nowy zwiastun All Points Bulletin (APB), czyli nowego projektu Davida Jonesa, jednego ze współautorów serii Grand Theft Auto oraz twórcy gry Crackdown. Chociaż wcześniej mogliśmy zobaczyć poszczególne elementy produkcji oraz same miasto, w którym toczy się akcja, to teraz zaprezentowano w końcu bezpośrednio walkę. Tytuł zapowiada się niezwykle widowiskowo.

Trzeci pakiet map do Call of Duty: World at War na PC dostępny
Trzeci pakiet map do Call of Duty: World at War na PC dostępny

Hed, 19 września 2009, 11:23

Firma Treyarch wypuściła łatkę do Call of Duty: World at War w wersji pecetowej. Aktualizacja zajmuje naprawdę sporo (1.2 GB), bo oprócz drobnych poprawek i modyfikacji, zawiera także kolejny zestaw dodatkowych map, który wcześniej był dostępny jedynie dla posiadaczy konsol. Jak w przypadku poprzednich pakietów, także trzeci jest na pecetach zupełnie darmowy.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 19-20 września (BioShock, The Sims 3)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 19-20 września (BioShock, The Sims 3)

Vercetti, 19 września 2009, 08:55

W związku z nadejściem weekendu jak co tydzień prezentujemy Wam zestawienie promocji, które pojawiły się ostatnio na Steamie oraz w serwisach Good Old Games, Direct2Drive, Impulse, Gamersgate i EA Store. Tym razem w internetowych sieciach sprzedaży do nabycia w niższej cenie są m.in. BioShock i The Sims 3.