Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2009

Ubisoft zapowiada siódmą odsłonę cyklu The Settlers
Ubisoft zapowiada siódmą odsłonę cyklu The Settlers

Jiker, 22 września 2009, 19:40

Koncern Ubisoft oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę bestsellerowego cyklu The Settlers. Dzieło o tytule The Settlers 7: Droga do Królestwa, zostanie wydane na wiosnę 2010 roku. Produkcja zaoferuje pecetowym graczom możliwość poprowadzenia swoich poddanych do zwycięstwa i zdobycia miana najsilniejszego królestwa Europy środkowej w początkowej fazie epoki renesansu.

AlleGra 2009: Trwają eliminacje, ponad  5 tysięcy uczestników
AlleGra 2009: Trwają eliminacje, ponad 5 tysięcy uczestników

Maciej Śliwiński, 22 września 2009, 15:33

Podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena odbędą się już trzecie finały AlleGra – turnieju organizowanego serwis aukcyjny Allegro przy współpracy z dostawcą serwerów gier, firmą GamesNet.pl. Dla graczy Call of Duty 4 i Counter Strike 1.6 jest to jedna z najważniejszych krajowych imprez esportowych.

Innowacyjne Radeony z kuponem na DiRT 2
Innowacyjne Radeony z kuponem na DiRT 2

ziooleck, 22 września 2009, 14:45

ATI coraz mocniej walczy o optymalizacje gier pod firmowane przez siebie Radeony. Na tym polu dotychczas bezsprzecznie górowała Nvidia, jednak znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rywalizacja powoli wyrównuje się. Wszystko za sprawą DiRT 2, które będzie pierwszą grą obsługującą DirectX 11.

PS3 nie tylko z emulacją PlayStation 2, ale i Dreamcasta?

Jiker, 22 września 2009, 13:35

Możliwość grania w gry ze starszych platform jest obecnie jedną z istotnych funkcji najnowszych konsol – oferuje ją zarówno PlayStation 3, Xbox 360, jak i Nintendo Wii. Jeśli wierzyć dokumentom pochodzącym z tajnego, sierpniowego spotkania amerykańskich oddziałów firm Sony Computer Entertainment oraz SEGA, już niedługo PS3 będzie się mogło pochwalić dodatkowymi atutami w tej kwestii.

Prace nad Fortress (Final Fantasy  ze studia GRIN) jednak trwają
Prace nad Fortress (Final Fantasy ze studia GRIN) jednak trwają

Cairine, 22 września 2009, 12:00

Jak pisaliśmy niedawno, zamknięte w sierpniu szwedzkie studio deweloperskie GRIN pracowało nad grą z fabułą osadzoną w świecie Final Fantasy. Dowiedzieliśmy się o tym, gdy w Internecie pojawiło się sporo grafik pochodzących z nowej, mającej nie ujrzeć światła dziennego, odsłony japońskiej sagi. Dzisiaj okazało się, że wbrew wcześniejszym doniesieniom prace nad grą wciąż trwają.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Battlefield Heroes, Fable III) 22/09/09

Jiker, 22 września 2009, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: World of Warcraft ponownie dla Chińczyków, prezes Square Enic o następcy Wii, Direct2Drive z kolejnymi grami za 5 dolarów, Turbine o swoim MMO na konsole, zapowiedziano aktualizację Battlefield Heroes i inne. Zapraszamy do lektury.

Batman nadal sprzedaje się znakomicie
Batman nadal sprzedaje się znakomicie

Maciej Śliwiński, 22 września 2009, 10:59

Batman: Arkham Asylum zbierający świetne recenzje, zarówno wśród krytyków jak i graczy trafił już na sklepowe półki na całym świecie w ilości 2,5 miliona kopii.

EMPiK - Top Lista - tydzień 38 (22/09/09)

Przemysław Zamęcki, 22 września 2009, 10:35

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 14 a 20 września i zostały zebrane w 139 salonach sieci.

Aion otrzyma rocznie jedną dużą akutalizację
Aion otrzyma rocznie jedną dużą akutalizację

Maciej Śliwiński, 22 września 2009, 10:19

Aion: The Tower of Eternity będzie otrzymywał regularnie, raz na rok jedną dużą aktualizację. Taką wiadomość ujawnił wczoraj Christian-Peter Heimbach, jeden z menadżerów studia NCSoft.

Infinity Ward o zamieszaniu z tytułem Modern Warfare 2 oraz przyszłości cyklu
Infinity Ward o zamieszaniu z tytułem Modern Warfare 2 oraz przyszłości cyklu

Jiker, 22 września 2009, 10:10

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 już niedługo. W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem możemy się spodziewać wzmożonych działań marketingowych, mających ułatwić produkcji osiągnięcie nieoficjalnie założonego celu – najlepiej sprzedającej się gry w historii elektronicznej rozrywki. Jednym z etapów kampanii sąwywiady, jakie z ekipą Infinity Ward przeprowadzają redakcje serwisów o grach.

Start otwartych beta-testów Battleswarm: Field of Honor
Start otwartych beta-testów Battleswarm: Field of Honor

Jiker, 22 września 2009, 09:00

Wystartowały oficjalne, otwarte beta-testy Battleswarm: Field of Honor – pecetowej gry sieciowej z mikrotransakcjami, oferującej rozgrywkę stanowiącą połączenie strzelaniny FPP ze strategią czasu rzeczywistego. Warto zauważyć, że deweloperem produkcji jest studio Gameworld Tech, którego na którego czele stoi sam Nolan Bushnell – pomysłodawca i założyciel legendarnego Atari.