Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2009, 09:00

autor: Jiker

Start otwartych beta-testów Battleswarm: Field of Honor

Wystartowały oficjalne, otwarte beta-testy Battleswarm: Field of Honor – pecetowej gry sieciowej z mikrotransakcjami, oferującej rozgrywkę stanowiącą połączenie strzelaniny FPP ze strategią czasu rzeczywistego. Warto zauważyć, że deweloperem produkcji jest studio Gameworld Tech, którego na którego czele stoi sam Nolan Bushnell – pomysłodawca i założyciel legendarnego Atari.

Wystartowały oficjalne, otwarte beta-testy Battleswarm: Field of Honor – pecetowej gry sieciowej z mikrotransakcjami, oferującej rozgrywkę stanowiącą połączenie strzelaniny FPP ze strategią czasu rzeczywistego. Warto zauważyć, że deweloperem produkcji jest studio Gameworld Tech, na którego czele stoi sam Nolan Bushnell – pomysłodawca i założyciel legendarnego Atari.

Start otwartych beta-testów Battleswarm: Field of Honor - ilustracja #1

Dostęp do beta-testów Battleswarm: Field of Honor można uzyskać tak naprawdę na jeden sposób – zdobywając darmowy klucz, uprawniający nas do pobrania klienta gry. Na szczęście jego zdobycie nie jest w żaden sposób utrudnione. Możliwość jego pobrania oferuje bowiem kilka dużych, zachodnich serwisów internetowych, w tym:

Start otwartych beta-testów Battleswarm: Field of Honor - ilustracja #2

Rozgrywka zaoferowana w Battleswarm: Field of Honor została opracowana w taki sposób, aby przypaść do gustu zarówno fanom dynamicznych strzelanek, jak i strategii czasu rzeczywistego. Jak to możliwe? W potyczkach biorą udział dwie drużyny graczy. Po jednej stronie mamy kosmicznych żołnierzy wyposażonych w potężne bronie i zbroje (zabawa w formie FPS-s). Po drugiej natomiast gracze zostają dowódcami obcych i sprawują kontrolę nad produkcją oraz poczynaniami hord robaków (RTS). Dosyć niecodzienne rozwiązania zapowiada się całkiem interesująco. Polecamy Wam przetestowanie bety i wypracowanie w ten właśnie sposób własnej opinii na temat propozycji studia Gameworld Tech.

Więcej informacji na temat Battleswarm: Field of Honor znajdziecie w naszej Encyklopedii oraz na łamach oficjalnej strony internetowej produkcji.