Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2009

Nowy zwiastun i szansa na beta-testy The Secret World
Nowy zwiastun i szansa na beta-testy The Secret World

Filip „fsm” Grabski, 3 września 2009, 20:15

Powstające od pewnego czasu sieciowe dzieło firmy FunCom – gra zatytułowana The Secret World próbuje być przedstawiana jako MMO inne niż wszystkie. Jeśli interesujecie się nową grą twórców podupadającego Age of Conan, czytajcie dalej!

Możliwość zmiany frakcji w World of Warcraft już dostępna

Elrond, 3 września 2009, 19:47

Blizzard nie ustaje w „bombardowaniu” graczy World of Warcraft kolejnymi nowinkami. Co prawda marka to już wyrobiona, jednak nie zaszkodzi od czasu do czasu dać graczom do zrozumienia, że jeszcze nie wszystko widzieli, a czasem nawet ich czymś zaskoczyć. Po niedawnej zapowiedzi kolejnego dodatku do tej jakże popularnej gry MMORPG, Blizzard poinformował o wdrażaniu możliwości zmiany frakcji.

Awaryjność konsol - Xboks 360 Jasper w końcu wolny od „Pierścienia Śmierci”
Awaryjność konsol - Xboks 360 Jasper w końcu wolny od „Pierścienia Śmierci”

Cairine, 3 września 2009, 14:08

SquareTrade, firma zajmującą się obsługą napraw gwarancyjnych ujawniła wyniki badań przeprowadzonych na 16 tysiącach wybranych losowo konsol nowej generacji. Kontrolowano 2500 sztuk PlayStation 3, również tyle samo sztuk Xboksów 360 oraz 11 tysięcy konsol Wii. Badany sprzęt serwisowany był od drugiego kwartału 2007 do pierwszego kwartału 2009 roku.

Wieści ze świata (OnLive, Champions Online, God of War Collection) 3/09/09
Wieści ze świata (OnLive, Champions Online, God of War Collection) 3/09/09

Jiker, 3 września 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: OnLive w fazie zamkniętych beta-testów, zapowiedź pierwszej gry wyłącznie na Nintendo DSi, Blood Moon pierwszą aktualizacją Champions Online, pierwsze urodziny serwisu GOG.com i inne. Zapraszamy do lektury.

Katowicki Giermasz już jutro

Hed, 3 września 2009, 13:41

Firma CD Projekt przypomniała o jutrzejszym Giermaszu, który tym razem odbędzie się w Katowicach. Jest to oczywiście doskonała okazja żeby skorzystać z ogromnych przecen i kupić kilka bardzo dobrych gier za wyjątkowo atrakcyjne kwoty. Żeby sprawdzić ofertę dystrybutora i dokonać ewentualnych zakupów wystarczy pojawić się jutro w katowickim sklepie Bard (od godziny 12:00).

Gra Mount & Blade: Ogniem i Mieczem zapowiedziana
Gra Mount & Blade: Ogniem i Mieczem zapowiedziana

Hed, 3 września 2009, 13:13

Firma CD Projekt zapowiedziała nie lada atrakcję dla fanów świetnej gry Mount & Blade. Jeszcze w tym roku ukaże się jej specjalna wersja zatytułowana Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Pozwoli ona graczom wziąć udział w kreowaniu historii Polski, przenosząc ich do burzliwego okresu historycznego, znanego oczywiście z powieści Henryka Sienkiewicza (Potop, Ogniem i mieczem).

Wolfenstein i karty grafiki przetestowane
Wolfenstein i karty grafiki przetestowane

Hed, 3 września 2009, 12:15

Serwis Hard OCP postanowił przetestować najnowsze karty grafiki oraz nową produkcję studia Raven, czyli Wolfenstein. W sumie sprawdzono możliwości czterech GeForce’ów (GTX 295, GTX 285, GTX 275 oraz GTS 250) oraz trzech Radeonów (HD 4870 X2, HD 4890, HD 4770), oczywiście na bardzo mocnym sprzęcie (Intel Core 2 Extreme QX9770 3.66 GHz i 4 GB pamięci operacyjnej).

800 tysięcy europejskich kont Combat Arms
800 tysięcy europejskich kont Combat Arms

Cairine, 3 września 2009, 11:41

Europejska edycja Combat Arms, darmowego FPS-a online z mikrotransakcjami, osiągnęła już liczbę 800 tys. zarejestrowanych graczy. Gra zadebiutowała w Europie w styczniu tego roku i od tego czasu staje się jedną z najpopularniejszych darmowych strzelanek na Starym Kontynencie. Wcześniej wersja amerykańska osiągnęła wynik miliona użytkowników w ciągu czterech miesięcy od premiery.

Szczegóły na temat Company of Heroes Online
Szczegóły na temat Company of Heroes Online

Jiker, 3 września 2009, 11:30

Dotychczas o grze Company of Heroes Online pisaliśmy co najwyżej w kontekście możliwości wydania jej nie tylko w Chinach, ale również na Zachodzie. Niedawna aktualizacja strony skupiającej społeczność tejże produkcji umożliwiła nam zapoznanie się z porcją szczegółów na temat rozgrywki.

Limitowane Gran Turismo z konsolami PSP; Przyszłe zestawy PS3 Slim
Limitowane Gran Turismo z konsolami PSP; Przyszłe zestawy PS3 Slim

Cairine, 3 września 2009, 11:18

Zgodnie z informacją, jaka pojawiła się oficjalnym blogu PlayStation, 20 października do sklepów w Ameryce Północnej trafi limitowana edycja Gran Turismo wraz z konsolą PlayStation Portable.

Twórcy Tales of Monkey Island i Sam & Max szykują coś nowego
Twórcy Tales of Monkey Island i Sam & Max szykują coś nowego

Hed, 3 września 2009, 11:07

Firma Telltale, znana z serii odcinkowych przygodówek (Strong Bad's Cool Game for Attractive People, Sam & Max, Wallace & Gromit's Grand Adventures), już wkrótce ogłosi swój następny projekt. Dan Connors, współzałożyciel studia, powiedział, że nowe tytuły zostaną ujawnione w okolicach października lub w najbliższych miesiącach. Prawdopodobnie chodzi o kolejną epizodyczną sagę.

Dead Space Extraction ozłocone
Dead Space Extraction ozłocone

Jiker, 3 września 2009, 09:40

Strzelanina na szynach Dead Space Extraction na Wii zapowiada się i wygląda świetnie. Dzieło Visceral Games, którego produkcja została właśnie ukończona, ma dzięki temu szansę stać się jednym z ciekawszych tytułów dla dorosłych dostępnych na najnowszą stacjonarną platformę Nintendo. Czy będzie tak faktycznie, przekonamy się jednak dopiero 2 października.

Pecetowa wersja Red Faction: Guerrilla z szeregiem dodatków
Pecetowa wersja Red Faction: Guerrilla z szeregiem dodatków

Jiker, 3 września 2009, 08:20

Na Red Faction: Guerrilla w wersji na komputery osobiste czekamy już blisko trzy miesiące dłużej, niż w przypadku edycji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Czas ten zostanie jednak odpowiednio wynagrodzony. Odsłona pecetowa ma być bowiem wzbogacona o szereg dodatków, w tym DLC, za które posiadacze konsol muszą zapłacić w sumie 17 dolarów.