Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2009, 20:15

Nowy zwiastun i szansa na beta-testy The Secret World

Powstające od pewnego czasu sieciowe dzieło firmy FunCom – gra zatytułowana The Secret World próbuje być przedstawiana jako MMO inne niż wszystkie. Jeśli interesujecie się nową grą twórców podupadającego Age of Conan, czytajcie dalej!

Powstające od pewnego czasu sieciowe dzieło firmy FunCom – gra zatytułowana The Secret World próbuje być przedstawiana jako MMO inne niż wszystkie. Jeśli interesujecie się nową grą twórców podupadającego Age of Conan, czytajcie dalej!

Nowe informacje o tym ciekawym projekcie miały zostać ujawnione jutro, podczas Penny Arcade Expo 2009, tymczasem Ragnar Tornquist z FunComu zdradził co nieco już dziś. Po pierwsze i najważniejsze, na oficjalnej stronie gry możecie rozwiązać test osobowościowy, który zasugeruje do którego z trzech tajnych stowarzyszeń w świecie The Secret World powinniście przynależeć. Autor wiadomości na podstawie udzielonych odpowiedzi został przyporządkowany grupie Dragon (pozostali to Templariusze i Iluminaci), co oznacza że lubi konspiracje i bycie tajemniczym oraz jest łatwo niedoceniany (co oznacza, że jego wrogowie szybko tego pożałują). Po rozwiązaniu testu można zapisać się do społeczności TSW, co da szanse zdobycia klucza do beta-testów, dodatkowych gadżetów w rodzaju tapet i awatarów, aż po specjalne przedmioty wewnątrz samej gry.

Po drugie, na tej stronie możecie obejrzeć krótki, świetnie zrealizowany i bardzo klimatyczny zwiastun filmowy. A po trzecie, szef projektu, wspomniany już Ragnar Tornquist powiedział o natchnieniach z jakich zespół korzystał przy budowaniu The Secret World: „Inspiracji czerpaliśmy z książek historycznych, mitologii, legend miejskich i popkultury by potem wymieszać je we wspólnym wszechświecie. Gra rozpoczęła się 7 lat temu, ale historia w niej opowiadana rozciąga się dosłownie na miliony lat w przeszłość.” Brzmi ciekawie. Czy dacie drugą szansę FunComowi i przetestujecie ich nowy, tajemniczy świat?

Nowy zwiastun i szansa na beta-testy The Secret World - ilustracja #1
To co? Nazwiesz mnie emo jeszcze raz?

 

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej