Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2017, 08:42

autor: Adrian Werner

Secret World Legends zadebiutowało na rynku

Na rynku zadebiutowało Secret World Legends, czyli restart gry MMORPG The Secret World, który wykorzystuje model darmowy z mikropłatnościami i oferuje sporo zmian w rozgrywce.

SECRET WORLD LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: FunCom
  2. Wydawca: FunCom
  3. Gatunek: MMORPG
  4. Platforma: PC

Do dystrybucji właśnie trafiło sieciowe RPG Secret World Legends, będące restartem marki The Secret World. W przeciwieństwie do swojego korzystającego z modelu abonamentowego poprzednika, gra jest produkcją darmową z mikropłatnościami. Autorzy przewidzieli wyłącznie wersję pecetową.

Początkowo Secret World Legends dostępne było tylko dla osób, które brały udział w beta-testach, oraz dla posiadaczy The Secret World. Kilka godzin później autorzy zmienili jednak zdanie i pozwolili dołączyć do zabawy wszystkim zainteresowanym. Aby rozpocząć rozgrywkę, musicie udać się na oficjalną stronę i pobrać klienta. Gra pojawi się również w Steam, ale tam zadebiutuje dopiero 31 lipca. Twórcy podjęli taką decyzję, gdyż nie chcieli, aby ich projekt został przykryty przez, trwająca obecnie w tym serwisie letnią wyprzedaż.

Secret World Legends zadebiutowało na rynku - ilustracja #1

Osoby, które wcześniej grały w The Secret World, powinny udać się na przygotowaną dla nich sekcję oficjalnej strony. Za jej pomocą można przekonwertować swoje konto na nową grę, co zapewni dostęp do licznych bonusów, w tym odblokuje od razu całe uzbrojenie.

Przypomnijmy, że The Secret World Legends nie jest jedynie prostą przeróbką na nowy model biznesowy. Spore zmiany zaszły również w samej grze. Zmieniono mocno system walki na szybszy i bardziej zręcznościowy, a strukturę rozgrywki przebudowano tak, aby była mocniej nastawiona na przygody z małą grupą towarzyszy.

Studio FunCom ma sporo doświadczenia w przestawianiu swoich gier na model darmowy z mikropłatnościami. Taki los spotkał również Anarchy Online oraz Age of Conan. Obie produkcje mocno na tym skorzystały i znacząco wydłużyło im to życie. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem będzie tak samo.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.