Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2017, 19:58

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Samodzielna wersja Call of Duty: Modern Warfare Remastered potwierdzona

Firma Activision potwierdziła samodzielną wersję Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Gra ukaże się 27 czerwca w wersji na konsolę PlayStation 4 i dwa dni później na Xboksie One oraz PC-tach.

Aktualizacja: Niestety edycje gry na platformy PC i Xbox One nie pojawią się 29 czerwca. Firma Activision nie podała dokładnych dat premiery tych wydań, ograniczając się jedynie do stwierdzenia: „w późniejszym czasie”.

Samodzielna wersja Call of Duty: Modern Warfare Remastered potwierdzona - ilustracja #1

Potwierdziły się doniesienia o samodzielnej wersji strzelanki Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Obecnie można ją kupić tylko w pakiecie z Call of Duty: Infinite Warfare, ale wkrótce się to zmieni. Firma Activision Blizzard poinformowała, że tytuł zadebiutuje 27 czerwca w wersji na konsolę PlayStation 4, gdzie sprzedawany będzie w cyfrowej dystrybucji oraz w wydaniu pudełkowym. Cenę ustalono na 39,99 dolarów (ok. 150 zł – nie wiemy jeszcze ile będzie kosztował w naszym kraju). Dwa dni później gra ukaże się na Xboksie One i PC-tach. Produkcja nie będzie zawierać wydanej przed kilkoma miesiącami paczki map Variety Map Pack.