Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2017, 19:37

Farming Simulator 17 – nowe rozszerzenie zabierze nas do Ameryki Południowej

Twórcy Farming Simulator 17 zapowiedzieli Platinum Expanison, nowy dodatek do gry, który pojawi się w listopadzie i zabierze graczy do Ameryki Południowej. Rozszerzenie będzie sprzedawane oddzielnie, ale wejdzie także w skład nowego, kompletnego wydania tytułu, które ukaże się w tym samym czasie na konsolach oraz komputerach PC.

Farming Simulator 17 ukazał się w październiku ubiegłego roku i pozwolił graczom zająć się zarządzaniem bujnie rozwijającej się farmy, a także zasiąść za kierownicą dziesiątek różnych maszyn rolniczych. Deweloperzy gry zapowiedzieli dziś duży dodatek, zatytułowany Platinum Expansion, który przeniesie fanów serii do Ameryki Południowej. Rozszerzenie będzie sprzedawane oddzielnie, ale wejdzie także w skład nowego wydania podstawki – Farming Simulator 17: Platinum Edition, które zawierać ma wszystkie opublikowane DLC. Platinum Expansion oraz Farming Simulator 17: Platinum Edition ukażą się w sklepach równocześnie 14 listopada i będą dostępne na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC. Warto zaznaczyć, że dodatek trafi bez dodatkowych kosztów do osób, które zakupiły przepustkę sezonową.

Platinum Expansion oferuje zupełnie nowe, południowoamerykańskie środowisko zabawy, które pozwoli nam na uprawę ziemi w tropikalnym klimacie. Egzotyczne krajobrazy oznaczają, że na graczy czekać będą wcześniej nieobecne w grze rośliny uprawne, zwierzęta hodowlane, a także środki transportu towarów (kolej). Wprowadzono również kolejne maszyny rolnicze, w tym specjalistyczny sprzęt przeznaczony do zbiorów trzciny cukrowej. Jak zwykle, wszystkie ciągniki i kombajny oparte zostały na licencji realnie istniejących producentów. Rozszerzenie skupi się na znanych markach z Ameryki Południowej, Australii oraz Polski, takich jak Stara, Doble TT, Bizon oraz Gessner. Wraz z dodatkiem w grze znajdziemy w sumie ponad 275 pojazdów. Twórcy zapowiadają także wprowadzenie nowych opcji ekonomicznych, pozwalających lepiej zarządzać naszym farmerskim imperium.

  1. Farming Simulator 17 – oficjalna strona serii