Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2009

Age of Conan nagrodzi weteranów
Age of Conan nagrodzi weteranów

Hed, 27 września 2009, 14:33

Na oficjalnej stronie Age of Conan, czyli głośnej produkcji MMORPG, pojawił się list jednego z twórców, w którym przedstawiono plany na najbliższe miesiące. Autorzy zapewniają w nim swoich stałych subskrybentów, że otrzymają oni różne dodatki i możliwości. Wśród nich pojawi się miedzy innymi zupełnie nowa instancja oraz system nagradzający punktami osoby szczególnie lojalne grze.

Epic Mickey zostanie oficjalnie ujawniony za miesiąc
Epic Mickey zostanie oficjalnie ujawniony za miesiąc

fsm, 27 września 2009, 14:15

O tajemniczej nowej grze Warrena Spectora, twórcy Deus Exa, mogliście przeczytać na naszych łamach dwukrotnie. Ostatnim razem jeden z grafików zaprezentował kilka bardzo ciekawych artworków sugerujących że tworzona we współpracy z Disneyem gra roboczo zatytułowana Epic Mickey (bo to właśnie nad tym tytułem pracuje Spector) będzie czymś niezwykłym.

Zombie nigdy się nie znudzą – filmy z Dead Rising 2
Zombie nigdy się nie znudzą – filmy z Dead Rising 2

Hed, 27 września 2009, 13:55

W sieci pojawiło się prawdziwe zatrzęsienie zombie, które zdominowały większość filmów z nadchodzącego Dead Rising 2. W produkcji ponownie zmierzymy się z hordami nieumarłych, wykorzystując wszystko co nawinie się pod rękę. Wśród śmiercionośnych zabawek pojawią się też niezwykłe gadżety, jak chociażby strzelba połączona z widłami, którą można już zobaczyć w akcji.

Sieciowa strzelanka PlanetSide 2 w produkcji?
Sieciowa strzelanka PlanetSide 2 w produkcji?

Hed, 27 września 2009, 13:35

Według doniesień strony PlanetSide Universe w produkcji znajduje się PlanetSide 2. Firma Sony Computer Entertainment rozesłała bowiem ciekawą wiadomość do subskrybentów serwisu. Poproszono w niej o pomoc w przygotowaniu następnej gry z serii. W mailu napisano wprost, że deweloper przymierza się do rozszerzenia marki PlanetSide, obecnej na rynku już od 2003 roku.

Potężna ilość rzeczy do ściągnięcia w dniu premiery PSPgo
Potężna ilość rzeczy do ściągnięcia w dniu premiery PSPgo

fsm, 27 września 2009, 13:15

Najnowsze przenośne dziecko Sony – konsolka PSPgo już wkrótce zadebiutuje na rynku (1 października w USA i Europie, 1 listopada w Japonii). I jak to z nowymi urządzeniami bywa, ma ono tylu samo zwolenników, co przeciwników. Pewne jest jednak to, że od samego początku będzie czym zapełniać wbudowane w urządzenie 16 Gb pamięci. Sony ujawniło plany związane z premierą nowej PSP.

Alpha Protocol zalicza poważną obsuwę?
Alpha Protocol zalicza poważną obsuwę?

fsm, 27 września 2009, 12:38

Pierwsza wysokobudżetowa, nowoczesna szpiegowska gra RPG, czyli ciekawie zapowiadający się Alpha Protocol od mistrzów z Obisidian Entertainment oficjalnie ma pojawić się w przyszłym miesiącu. Niestety pojawiły się przesłanki każące się zastanowić, czy rzeczywiście tak będzie.