Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 września 2009

Second Life - realny pozew za podróbki w wirtualnym świecie

Elrond, 20 września 2009, 13:41

Już od ponad 6 lat na rynku branżowym obok „morderczych” MMO w rodzaju World of Warcraft czy Warhammer, egzystuje bardziej pokojowo nastawiona produkcja tego gatunku, Second Life. To tutaj właśnie, bez nabijania punktów, pasków życia czy many, wieść możemy sobie spokojne życie, wirtualne rzecz jasna, a przy okazji zarobić nieco pieniędzy – tym razem rzeczywistych.

TrackMania 2 pokazana na francuskich targach
TrackMania 2 pokazana na francuskich targach

Hed, 20 września 2009, 13:31

Na forum poświęconym serii TrackMania pojawiły się informacje o tym, że druga część gry została pokazana na imprezie Paris Game Festival. Chociaż na razie nie otrzymaliśmy w tej sprawie oficjalnego komentarza od twórców serii, to wiele źródeł potwierdza istnienie projektu. Oprócz tekstów i opisów, w sieci opublikowano także krótki film w słabej jakości pokazujący tytuł w akcji.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ozłocony w Rosji
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ozłocony w Rosji

Elrond, 20 września 2009, 13:07

Przedstawiciele firmy GSC World Publishing poinformowali, iż niecierpliwie wyczekiwana przez fanów trzecia część gry S.T.A.L.K.E.R. o podtytule Call of Pripyat uzyskała złoty status i powędrowała do tłoczni. Niestety, wiadomość ta jak na razie ucieszy jedynie rosyjskich graczy, którzy wspomnianą produkcję znajdą na półkach sklepowych już 2 października.

Informacje dotyczące kolejnego Street Fightera już niedługo
Informacje dotyczące kolejnego Street Fightera już niedługo

Hed, 20 września 2009, 12:48

Na japońskim blogu Street Fightera IV pojawiła się bardzo wyraźna sugestia, że kontynuacja gry jest w planach, co oczywiście nie jest chyba zaskoczeniem dla nikogo. Jak napisał Natsuki Shiozawa, przedstawiciel firmy Capcom, ogłoszenie dotyczące kolejnej odsłony serii pojawi się już w niedalekiej przyszłości. Być może koncern ujawni nowy projekt na targach Tokyo Game Show.

All You Need is Love najszybciej sprzedającą się piosenką w historii Rock Banda
All You Need is Love najszybciej sprzedającą się piosenką w historii Rock Banda

Hed, 20 września 2009, 12:18

Beatlesi znowu biją rekordy popularności. Tym razem na konsoli Xbox 360, na której kilka dni temu pojawiła się dodatkowa piosenka do gry The Beatles: Rock Band. Jeden z najbardziej charakterystycznych utworów największego zespołu XX wieku, czyli All You Need is Love, po dwóch dniach został okrzyknięty najszybciej sprzedającym się DLC w historii całej serii Rock Band.

Powstanie druga część Trine
Powstanie druga część Trine

Elrond, 20 września 2009, 12:09

Jeśli spodobała się Wam Trine, kolorowa zręcznościówka przemycająca do rozgrywki kilka ciekawych i niebanalnych rozwiązań, ale przygoda w niej przedstawiona jawi się jako zdecydowanie za krótka, mamy dla Was dobrą wiadomość. Powstanie kontynuacja gry.