Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 września 2009

Powstanie gra uświadamiająca nastolatków o zagrożeniu wirusem HIV?

fsm, 26 września 2009, 13:50

Gry są głupie i niczego nie uczą. Gry to rozrywka dla mało inteligentnych odludków. Gry pokazują tylko seks i przemoc. Tak jakiś czas temu wiele osób patrzyło na gry. Na szczęście wizerunek ten mocno się zmienił i teraz gry komputerowe stanowią bardzo istotny fragment popkultury. Ale czy jakakolwiek gra pomogła uzmysłowić nastolatkom jakie zagrożenia czyhają na nich w życiu?

Wii tańsze także w Europie

Hed, 26 września 2009, 13:34

Mamy w końcu potwierdzenie, że obniżka cen Wii nie ominie także Europy. Konsola firmy Nintendo będzie kosztowała 199 euro we wszystkich europejskich krajach. Wyjątek stanowi oczywiście Wielka Brytania, która najwyraźniej nie skorzysta za bardzo na zmianie cen wobec wcześniejszych perturbacji. Jak nowe ceny wpłyną na sprzedaż platformy?

Trzeci dodatek DLC do Red Faction: Guerrilla ujawniony
Trzeci dodatek DLC do Red Faction: Guerrilla ujawniony

fsm, 26 września 2009, 12:50

Wczoraj przedstawiciele studia Volition zapowiedzieli, że wkrótce przedstawią światu trzecie już rozszerzenie do swej ostatniej gry – Red Faction: Guerrilla. Jak powiedzieli, tak zrobili i teraz wszyscy zakochani w demolowaniu marsjańskich budowli mogą oczekiwać na Smasher Pack.

Pierwsze obrazki z Assassin's Creed 2 na Nintendo DS

fsm, 26 września 2009, 12:25

Mniej więcej miesiąc temu pojawiły się pierwsze informacje o tworzonym na konsolkę Nintendo DS Assassin's Creed II: Discovery. Teraz możemy Wam zaprezentować kilka konkretów dotyczących rozgrywki oraz trzy obrazki wprost z gry.

Crackdown 2 na pierwszych filmach
Crackdown 2 na pierwszych filmach

Hed, 26 września 2009, 12:11

Crackdown 2 został zaprezentowany na tegorocznych targach Tokyo Game Show, co zaowocowało nie tylko pierwszymi obrazkami, o których pisaliśmy wcześniej, ale także filmami. Co prawda nie są one w najlepszej jakości, bo kręcono je kamerą ręczną, ale i tak pozwalają sprawdzić jak Ruffian Games, nowa firma zajmująca się marką, poradziła sobie z grą akcji w otwartym mieście.

Battlefield Heroes ma dwa miliony zarejestrowanych użytkowników
Battlefield Heroes ma dwa miliony zarejestrowanych użytkowników

Hed, 26 września 2009, 11:41

Firma Electronic Arts poinformowała, że Battlefield Heroes, czyli darmowa strzelanka sieciowa, ma już ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników. Produkcja ruszyła na początku tego roku po wielu miesiącach oczekiwań i zamkniętych testów. Bardzo szybko zdobyła ona dość dużą popularność, która, jak widać, cały czas jest aktualna. Wkrótce fani gry otrzymają uaktualnienie.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 26-27 września (Penumbra, Spore)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend - 26-27 września (Penumbra, Spore)

Vercetti, 26 września 2009, 09:25

W związku z nadejściem weekendu jak co tydzień prezentujemy Wam zestawienie promocji, które pojawiły się ostatnio w serwisach Good Old Games, Direct2Drive, Impulse, Gamersgate i EA Store.