Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 września 2009, 14:52

autor: Jiker

Powstanie druga odsłona filmu Silent Hill

Serwis Hollywood Reporter poinformował, że Roger Avary oraz Samuel Hadida z firmy Davis Films – autorzy scenariusza do filmu Silent Hill z 2006 roku, bazującego na popularnej serii survival horrorów – otrzymali zielone światło na rozpoczęcie prac nad drugą częścią swojego obrazu. Jej produkcja ruszy po nakręceniu czwartej odsłony Resident Evil.

Serwis Hollywood Reporter poinformował, że Roger Avary oraz Samuel Hadida z firmy Davis Films – autorzy scenariusza do filmu Silent Hill z 2006 roku, bazującego na popularnej serii survival horrorów – otrzymali zielone światło na rozpoczęcie prac nad drugą częścią swojego obrazu. Jej produkcja ruszy po nakręceniu czwartej odsłony Resident Evil, czyli najwcześniej we wrześniu 2010 roku.

Powstanie druga odsłona filmu Silent Hill - ilustracja #1

Radha Mitchell i Laurie Holden w Silent Hill.

Pierwszy filmowy Silent Hill został wprowadzony do kin przed trzema laty. Obraz wyreżyserowany przez Christophe’a Gansa nie spotkał się ze zbyt dobrym przyjęciem ze strony krytyków. O wiele łaskawsi byli widzowie, w tym fani gier wyprodukowanych przez japońską firmę Konami. Według czytelników popularnego serwisu IMDB.com film, w którym główne role zagrali Radha Mitchell i Sean Bean zasłużył na ocenę w wysokości 6,5/10.