Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS2NDSGBAXBOXGCN
Okładka The Incredibles: Rise of the Underminer (PC)

Iniemamocni: Podziemne starcie

The Incredibles: Rise of the Underminer

Kontynuacja gry przygodowo-zręcznościowej przygotowanej w oparciu o bardzo popularny film animowany The Incredibles (po polsku Iniemamocni) z wytwórni Disney’a.

Przygodowe | TPP | filmy animowane | superbohaterowie | przygodowe gry akcji

Okładka The Incredibles: Rise of the Underminer (PC)

data premiery gry:

1lis2005

PC PS2 XBOX GCN GBA NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kontynuacja gry przygodowo-zręcznościowej przygotowanej w oparciu o bardzo popularny film animowany The Incredibles (po polsku Iniemamocni) z wytwórni Disney’a. Zrealizowano ją w identycznym stylu jak pierwowzór, fabularnie zaś kontynuuje to, co widzieliśmy zarówno grze jak i obrazie kinowym. Zatem użytkownicy stają tu naprzeciwko typka zwanego Underminer (czyli Człowiek Szpadel) oraz jego armii robotów, terroryzujących mieszkańców Metroville. Jak pamiętamy, film zakończył się sceną niespodziewanego pojawienia się tego czarnego charakteru.

W The Incredibles: Rise of the Underminer autorzy umożliwili nam pokierowanie dwoma super bohaterami, tj. Panem Iniemamocmnym (znanym ze swej niespotykanej siły) oraz jego najlepszym przyjacielem Mrozonem, dysponującym umiejętnością zamrażania wszystkiego. Najważniejsze jest jednak to, iż wzorem Lego Star Wars, obie te postacie biorą udział w rozgrywce cały czas, co pozwala na wspólną zabawę dwóch osób w trybie kooperacji. W chwili gdy w zmaganiach bierze udział tylko jeden gracz, drugim bohaterem steruje A.I. Można dowolnie, w każdym momencie, przełączać się pomiędzy Iniemamocmnym i Mrozonem, by optymalnie wykorzystać ich moce. Ponadto użytkownik może wpływać na to jak procesor steruje swoim bohaterem, poprzez modyfikację parametrów procedur A.I. Decyduje czy postać ma stać blisko lub daleko od tej, którą obecnie kieruje, czy ma atakować, czy przyjmować postawę defensywną itp.

Jak już wspomniano powyżej, obaj sterowani herosi dysponują arsenałem specjalnych ciosów i ataków, które pozwalają im pokonać zastępy robotów. Poza tym wraz z postępem w akcji zwiększają się ich możliwości - odblokowujemy nowe ruchy, czy otrzymujemy potężniejsze wersje już posiadanych ataków. Przebieg przygody obserwujemy w pełnym 3D (widok TPP), a umiejscowiono ją w kilkunastu lokacjach, głównie podziemnych, zbudowanych przez Człowieka Szpadla. Poziomy te to przede wszystkim dynamiczna i efektowna walka, ale i także liczne zagadki logiczne czekające na rozwiązanie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 263 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Iniemamocni: Podziemne starcie

Klasyfikacja PEGI Iniemamocni: Podziemne starcie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Iniemamocni: Podziemne starcie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 800 MB HDD
Iniemamocni powrócą jesienią

wiadomość2 lutego 2005

Koncern THQ ogłosił w dniu wczorajszym oficjalne rozpoczęcie prac nad następcą gry The Incredibles (polski tytuł: Iniemamocni). Z pewnością ta wiadomość zadowoli wszystkich fanów sympatycznych super-bohaterów, tym bardziej, że program powstanie przy współpracy z wytwórnią Walta Disney’a oraz studiem Pixar.

PC
PS2
XBOX
GCN
GBA
NDS