Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2009, 12:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

Dark Age of Camelot

Mythic Entertainment ogłosiło, że dodatki Darkness Rising oraz Labyrinth of the Minotaur do MMOcRPG Dark Age of Camelot są już w pełni darmowe. Gracze posiadający aktywne konta otrzymają do nich dostęp wraz z kolejną aktualizacją gry. Nowi fani produkcji mogą je natomiast przetestować już teraz – ich zawartość dołączona bowiem do 14-dniowego triala gry.

Brink

Strzelanina Brink autorstwa studia Splash Damage najprawdopodobniej otrzyma wsparcie w postaci dodatków DLC. Przedstawiciele producenta nie chcieli oczywiście niczego potwierdzić. I w sumie nic dziwnego – premiera gry nastąpi dopiero w 2010 roku, w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09 - ilustracja #1

CCP

Islandzkie CCP, producent popularnego MMO EVE Online, potwierdziło, że amerykański oddział firmy współpracuje z korporacją White Wolf Publishing nad nową produkcją sieciową World of Darkness (więcej tutaj). Potwierdzono tym samym informacje, jakimi karmiono nas jeszcze w 2006 roku. Istnieje duża szansa, że dzieło zostanie oficjalnie zaprezentowane w trakcie targów GamesCom (19-23 sierpnia).

World of Warcraft

Do świata World of Warcraft powróci w nowej formie Onyxia – raidowy boss, który siał niegdyś postrach w świecie najpopularniejszej produkcji Blizzarda. Będzie on pełnić rolę jednego z prezentów, jaki zaoferują twórcy z okazji pięciolecia słynnego MMOcRPG (więcej tutaj). Producenci w jednej z kolejnych łatek poprawią również mechanikę przeprowadzania raidów.

Beaterator

Produkcja muzyczna Beaterator autorstwa Rockstar Leeds zostanie wydana 29 września. Przy pomocy tego swoistego programu uzyskamy możliwość tworzenia własnej muzyki. Niestety – przetestują go jedynie posiadacze przenośnego PSP.

Quake Live

W trakcie imprezy QuakeCon 2009 firma id Software ogłosiła, że w Quake Live mogą już grać posiadacze komputerów wyposażonych w system Linux oraz właściciele Maców.

Assassin’s Creed II

W historyka Shauna Hastingsa, który przekaże nam szereg niezbędnych informacji w grze Assassin’s Creed II wcieli się Danny Wallace. Obszerny wywiad z samym zainteresowanym opublikował właśnie portal ShortList. Przypominamy, że debiut gry został wyznaczony na 20 listopada bieżącego roku.

Mini Ninjas

Firma Eidos poinformowała, że europejski debiut zręcznościowej gry Mini Ninjas autorstwa IO Interactive odbędzie się 11 września. Trzy dnie wcześniej we własną edycję gry zagrają Amerykanie. Przypominamy, że produkcja powstaje z myślą o pecetach, Xboksie 360, PlayStation 3, Wii i Nintendo DS.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09 - ilustracja #2

Game Factory Interactive

Firma Game Factory Interactive ujawniła listę tytułów, które zaprezentuje w trakcie targów GamesCom (19-23 sierpnia). Znalazły się wśród nich: They’re Alive!, Steam Slug, M.I.A.: Missing in Action, The Way of Cossack oraz zestaw gier dla dzieci.

Motorstorm

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała, że pierwsza odsłona marki Motorstorm sprzedała się w nakładzie ponad 3,5 miliona egzemplarzy.

Field Ops

Strzelanina Field Ops, zapowiedziana przed kilkoma laty i mająca pierwotnie trafić do sprzedaży w 2006 roku, została skasowana. Powodem była wyjątkowo niska jakość. O informacji poinformował aktualny wydawca pozycji, firma The Games Company.

Wolfschanze 2

W planie wydawniczym firmy City Interactive wylądowała kontynuacja jednej z najgorszych gier w historii – Wolfschanze 2, sequel Wilczego Szańca. Póki co nie dysponujemy niestety żadnymi konkretnymi informacjami na jej temat.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Football Manager 2010

Brutal Legend

EverQuest: Underfoot

Mass Effect 2

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Unbound Saga

WireWay

Spyborgs

Ship Simulator 2010 Extremes

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Real Heroes: Firefighter

Need for Speed Nitro

Rabbids Go Home

SimAnimals Africa DS

SimAnimals Africa Wii

Muramasa: The Demon Blade

Cooking Mama 3

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

The Force Unleashed w końcu na PC! Video zapowiedź

Gramy w King's Bounty: Wojownicza Gramy!

Gramy w G-Force Gramy!

Rage - QuakeCon 2009

Pro Evolution Soccer 2010

Need for Speed Nitro

Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient

gry