Wyszukiwarka gier
WireWay

WireWay

Nintendo
po premierze

Data wydania: 3 listopada 2009

Przygodowe, Tytuły ekskluzywne Nintendo, Multiplayer, Singleplayer, Internet

Platformówka poświęcona zmaganiom kosmitów. Przy użyciu rysika do konsoli sterujemy głównym bohaterem i umożliwiamy mu przemieszczanie się za pośrednictwem specjalnej liny.

OCEŃ
Oceny

WireWay to dwuwymiarowa gra platformowa, w której wcielamy się w postać małego stwora, Wileya Springera i na 48 poziomach walczymy z kosmicznymi przeciwnikami oraz przeszkodami w terenie.

Grupa Obcych, do której przynależy nasz bohater, zmaga się z Super Clanem, chcącym zakłócić harmonię kolorowego uniwersum. By pokonać przeciwników, musimy przeprowadzić Wileya przez szereg etapów, korzystając przy tym z posiadanej przezeń liny, którą możemy rozciągać i zakrzywiać w zależności od potrzeb. Nasz nietypowy środek transportu obsługujemy przy pomocy rysika do NDS-a, którym pomagamy sobie przy omijaniu skał, wyścielonych ostrymi przedmiotami podłóg czy nadlatujących czaszek. Rysika używamy także do zdobywania gwiazdek, zwiększających umiejętności Wileya.

Wśród trybów gry pojawiły się m.in. opcje Quest Mode (tryb fabularny) i Puzzle Mode, gdzie rozwiązujemy terenowe łamigłówki na pojedynczych planszach. WireWay pozwala nam również na konstruowanie własnych poziomów, a następnie testowanie ich podczas rozgrywki w sieci. Produkt został przystosowany do zmagań wieloosobowych z udziałem maksymalnie czterech osób.

Czytaj więcej

Platformy:

Nintendo DS

Nintendo DS

Producent: Konami

Wydawca: Konami

Publicystyka

Oceny gry

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Przygodowe
2009-11-03
21:56

zanonimizowany666942 Centurion

pierwszy! XD

Komentarz: zanonimizowany666942
2009-11-05
12:11

zanonimizowany511012 Legionista

psp zawsze bedzie gurom

Komentarz: zanonimizowany511012
2009-11-05
12:15

reksio Senator

reksio

No, gurom, gurom...

Komentarz: reksio
2011-01-18
18:37

zanonimizowany765857 Legionista

Będzie ''gurom'' dlatego, że akurat jego kupili ci rodzice i jestes na tyle ograniczonym fagasem, ze nie rozumiesz, iz na inne platformy tez sa dobre gry?

Komentarz: zanonimizowany765857

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl