Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Spyborgs (Wii)

Spyborgs Wii

Gra akcji, w której wcielamy się w wojowników przyszłości, którzy muszą zmierzyć się z hordami robotów. Tytuł stawia przede wszystkim na dwuosobowy tryb kooperatywny.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Spyborgs (Wii)

producent: Bionic Games

wydawca: Capcom

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

22września2009

Spyborgs to zabawna gra akcji o potężnych robotach. Dzieło zostało stworzone przez firmy Capcom oraz Bionic Games. Drugie studio założyli byli członkowie dwóch znanych zespołów: Insomniac Games oraz High Impact Games.

Spyborgs to cybernetycznie zmodyfikowani super-herosi przyszłości. Ich grupa została niestety zdradzona przez byłego członka. Gracz wciela się w tytułowych bohaterów – posiadającego działo zamiast ręki Stingera, miłośnika deskorolki Kinetica, DJ-a Voxela, wyposażoną w katanę Clandestine oraz potężnego robota Bouncera - i musi powstrzymać uciekającego zdrajcę, przechodząc 35 zróżnicowanych poziomów. Każdy z nich wypełniony jest po brzegi wrogami, dodatkowymi przedmiotami oraz potężnymi bossami. Produkcja skupia się na dynamicznej akcji i dwuosobowej rozgrywce kooperatywnej.

Dzięki specjalnej strukturze programu, gracze mogą nawzajem wspomagać się w wielu aspektach walki, wykorzystując unikalne umiejętności wybranych postaci. Poza tym dwójka bohaterów może wykonywać pewne wspólne kombinacje ruchów prowadzące do niezwykle widowiskowych ciosów wykańczających. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również bawić się samemu – otrzymujemy wtedy możliwość przełączania się w dowolnym momencie pomiędzy dwoma herosami.

Twórcy przygotowali niezwykle przyjemną dla oka oprawę wizualną. Otoczenie jest szczegółowe i przede wszystkim zróżnicowane. Wiele elementów i obiektów w poszczególnych lokacjach może ulec destrukcji. Warto także zwrócić uwagę na duże wykorzystanie możliwości kontrolera Wii Remote oraz zawarty w grze system osiągnięć, odblokowujących bonusowe filmy, zdjęcia i tryby zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Spyborgs - nowy exclusive dla Wii
Spyborgs - nowy exclusive dla Wii

wiadomość4 czerwca 2008

Firma Capcom zapowiedziała wydanie nowego exclusive'a dla Wii - trzecioosobowej gry akcji, Spyborgs, autorstwa niezależnego studia Bionic Games. Chociaż jest to dopiero pierwszy tytuł tego zespołu, nie oznacza to wcale, że także pierwszy dla osób w nim zatrudnionych. Tak naprawdę są oni prawdziwymi weteranami w branży wirtualnej rozrywki.