Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2009

Będzie dodatek do Warhammer Online
Będzie dodatek do Warhammer Online

Maciej Śliwiński, 15 sierpnia 2009, 13:20

Mimo tego, że Warhammer Online nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród graczy, studio Mythic należące do koncernu Electronic Arts planuje dalej rozwijać ten tytuł. Właśnie zapowiedziano, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się dodatku do gry.

Znana data premiery MAG
Znana data premiery MAG

Maciej Śliwiński, 15 sierpnia 2009, 12:50

Znamy datę premiery MAG – innowacyjnego shootera przeznaczonego do gry wieloosobowej, opracowanego przez studio Zipper na konsolę PlayStation 3. Gra trafi na sklepowe półki w Stanach Zjednoczonych 26 stycznia 2010 roku.

Zagłosuj na ulubiony klasyk z konsoli Sega Mega Drive
Zagłosuj na ulubiony klasyk z konsoli Sega Mega Drive

Hed, 15 sierpnia 2009, 12:39

Z okazji 20-lecia konsoli Genesis (znanej jako Mega Drive) firma Sega przygotowała specjalną sondę. Fani mogą wybrać w niej produkcję, która zostanie przeniesiona na Xbox Live w następnej kolejności. Wśród hitów pojawiają się między innymi: Revenge of Shinobi, Streets of Rage, czy Earthworm Jim. Ostatni bohater, specyficzny robak, był swego czasu bardzo popularną postacią.

Demo Championship Manager 10 w sieci
Demo Championship Manager 10 w sieci

Maciej Śliwiński, 15 sierpnia 2009, 12:14

Od wczoraj w sieci dostępne jest demo najnowszego menadżera piłkarskiego od Eidos – Championship Manager 10. Podupadająca seria w tym roku ma oferować kilka ciekawych rozwiązań i przed premierą gry warto sprawdzić co ten tytuł będzie miał do zaoferowania.

Champions Online ozłocone
Champions Online ozłocone

Hed, 15 sierpnia 2009, 11:49

Najnowsza produkcja Cryptic Studios, czyli Champions Online, weszła w fazę Gold, a więc trafiła do tłoczni, by niedługo przypuścić szturm na sklepy. Produkcja trafi do sprzedaży już 1 września, chociaż wcześniej wypróbują ją wybrane osoby. Tymczasem wciąż nie wiemy kiedy pojawi się wersja gry na Xboksa 360, która od zawsze była brana pod uwagę. Podobno rozmowy w tej sprawie są w toku.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 15-16 sierpnia (Half-Life, S.T.A.L.K.E.R.)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 15-16 sierpnia (Half-Life, S.T.A.L.K.E.R.)

Vercetti, 15 sierpnia 2009, 11:02

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie weekendowych ofert, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na Steamie oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Gamersgate, Direct2Drive i EA Store. Tym razem internetowe systemy sprzedaży oferują m.in. gry z serii Half-Life i S.T.A.L.K.E.R.-a.