Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2009

Klasyczne Call of Duty w XBLA i PSN możliwe także jako samodzielny produkt
Klasyczne Call of Duty w XBLA i PSN możliwe także jako samodzielny produkt

Elrond, 1 sierpnia 2009, 15:59

Jak wiadomo, posiadacze konsol, którzy zakupią specjalne edycje Call of Duty: Modern Warfare 2, Prestige oraz Hardened (niedawno dowiedzieliśmy się, iż ominą one komputery osobiste), otrzymają dodatkowo specjalny kod pozwalający na pobranie klasycznej wersji Call of Duty. Możliwe jednak, że gra ta pojawi się również w sieciach Xbox Live Arcade i PSN jak samodzielna produkcja.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 1-2 sierpnia (Company of Heroes, Imperium Romanum, Spore)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 1-2 sierpnia (Company of Heroes, Imperium Romanum, Spore)

Vercetti, 1 sierpnia 2009, 14:45

Produkcje firmy Relic Entertainment za pół ceny, Spore za 49 zł i gry szachowe z rabatem 20% - to tylko niektóre propozycje, które z myślą o weekendzie przygotowano na Steamie oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Gamersgate oraz EA Store. Jak co tydzień zebraliśmy dla Was zestawienie promocji, na które można natrafić w sieciach cyfrowej dystrybucji.

Będzie wersja demonstracyjna Risen
Będzie wersja demonstracyjna Risen

Elrond, 1 sierpnia 2009, 13:58

Co prawda do oficjalnej premiery Risen, najnowszej produkcji Piranha Bytes, pozostało jeszcze nieco czasu, ale już teraz jej twórcy i wydawca podgrzewają atmosferę wokół gry publikując kolejne wiadomości jej dotyczące. Nie zawsze spotykają się one ze zrozumieniem ze strony graczy (vide Polski Risen tylko w wersji kinowej), jednak ta powinna przypaść Wam do gustu – będzie demo gry!

Znamy datę premiery WET
Znamy datę premiery WET

Hed, 1 sierpnia 2009, 13:56

Bethesda ogłosiła konkretną datę premiery produkcji WET, tworzonej przez studio Artificial Mind & Movement, znane dotychczas z gier opartych na licencjach (np. Scooby Doo! Mystery Mayhem, Power Rangers: Super Legends). Pierwszy duży tytuł firmy zostanie wydany 15 września tego roku w Stanach Zjednoczonych i trzy dni później w Wielkiej Brytanii (na Xboksa 360 i PlayStation 3).

Jak wygląda dyktatura w Tropico 3 na Xboksie 360?
Jak wygląda dyktatura w Tropico 3 na Xboksie 360?

Hed, 1 sierpnia 2009, 13:12

Kalypso Media, wydawca Tropico 3, wypuściła pierwsze obrazki z gry w wersji na Xboksa 360. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie różnią się one zbytnio od edycji na komputery osobiste, którą poznaliśmy już jakiś czas temu. Jedno ze zdjęć przedstawia drobne zmiany interfejsu – pojawiają się tam oznaczenia przypisane przyciskom z pada. Czy gra w ogóle ma rację bytu na konsolach?

To jeszcze nie koniec Nintendo!

Elrond, 1 sierpnia 2009, 12:52

Po wczorajszej publikacji artykułu na temat spadku dochodów firmy Nintendo (w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku), jak również zmniejszenia się sprzedaży, pojawiło się nieco komentarzy sugerujących, iż model biznesowy japońskiego giganta branży przestał się sprawdzać. Pora więc zadać kłam takim twierdzeniom.

Twórcy gry Matrix Online wyciągają wtyczkę
Twórcy gry Matrix Online wyciągają wtyczkę

Hed, 1 sierpnia 2009, 12:40

Matrix Online, czyli gra MMO osadzona w znanym uniwersum braci Wachowskich, zakończyła działalność wczoraj wieczorem. Produkcja działała na rynku kilka lat, ale nigdy nie zdobyła dużej popularności. W końcu autorzy musieli ostatecznie zadecydować o zaprzestaniu dalszego wspierania tego pomysłu i zamknięciu serwerów, co nastąpiło kilkanaście godzin temu.