Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2009

Znamy przypuszczalne ceny PlayStation 3 Slim
Znamy przypuszczalne ceny PlayStation 3 Slim

Michał Zieliński, 4 sierpnia 2009, 16:20

Bez wahania można stwierdzić, że Sony Computer Entertainment prowadzi niezmienną politykę od połowy lat 90. Nie jest więc zaskoczeniem fakt, że coraz częściej wspomina się o odchudzonej wersji PlayStation 3, tradycyjnie kryjącej się pod nazwą Slim. Tym razem mamy dla Was porcję informacji dotyczących ceny oraz przybliżonej premiery konsoli.

Mistrzostwa Polski PES 2009

Maciej Śliwiński, 4 sierpnia 2009, 15:59

CD Projekt organizuje kolejną edycję Mistrzostw Polski w jedną z najbardziej popularnych symulacji piłki nożnej – Pro Evolution Soccer 2009. Turniej odbędzie się w Braniewie w dniach 26-27 września.

Szybkie newsy dla szybkich graczy tylko w tvgry.pl!
Szybkie newsy dla szybkich graczy tylko w tvgry.pl!

Szymon Liebert, 4 sierpnia 2009, 14:40

Jakiś czas temu ruszył cykl znany jako FLESZ, w którym przedstawiamy najciekawsze wiadomości z kilku ostatnich dni, wykorzystując różne śmieszne obrazki, zdjęcia i filmy, pochodzące także od czytelników. Graczy lubiących bardzo szybkie newsy pragniemy poinformować, że przyszłe odcinki podsumowań będą pojawiały się tylko i wyłącznie na uruchomionym niedawno portalu tvgry.pl.

Order of War - demo RTS-a od Square Enix już dostępne
Order of War - demo RTS-a od Square Enix już dostępne

Marek Grochowski, 4 sierpnia 2009, 14:15

Na platformie Steam ukazało się dzisiaj demo gry Order of War, pierwszej strategii czasu rzeczywistego od duetu Wargaming.net – Square Enix. Chętni do sprawdzenia w akcji kolejnego RTS-a w klimatach II wojny światowej muszą przygotować się na pobranie nieco ponad 1 GB danych.

Final Fantasy XIV powoli nabiera kształtów
Final Fantasy XIV powoli nabiera kształtów

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2009, 12:49

Na płycie DVD dołączonej do najnowszego numeru magazynu Famitsu Wave zawarta została ośmiominutowa prezentacja Final Fantasy XIV – najnowszej odsłony kultowego cyklu firmy Square Enix, będącej produkcją MMOcRPG przeznaczoną dla PC i konsoli PlayStation 3. W jej ramach ujawnionych zostało kilka zupełnie nowych informacji na temat gry.

Wieści ze świata (Alan Wake, LittleBigPlanet, Braid) 4/08/09

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2009, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy zwiastun Monster Hunter Tri, Nintendo DSi z obsługą Facebooka, petycja w sprawie pecetowego Alana Wake’a, LittleBigPlanet na PSP również z płatnymi poziomami, Braid także na PlayStation 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Płeć piękna w E-Sporcie -  Paula ‘DeeDee’ Imianowska
Płeć piękna w E-Sporcie - Paula ‘DeeDee’ Imianowska

Maciej Śliwiński, 4 sierpnia 2009, 12:28

Rozpoczynamy dziś cykl publikacji prezentujących płeć piękną związaną z grami komputerowymi. W najbliższych tygodniach poznacie dziewczyny, które granie traktują nie tylko jako zwykłą zabawę, ale coś ważniejszego. Poznacie graczki pochodzące zarówno z naszego kraju, jak i z bardziej egzotycznych miejsc, przykładowo Korei.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (26 lipca - 1 sierpnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (26 lipca - 1 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 4 sierpnia 2009, 11:51

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 26 lipca a 1 sierpnia.

Sekrety trybu sieciowego w Wolfenstein ujawnione
Sekrety trybu sieciowego w Wolfenstein ujawnione

Szymon Liebert, 4 sierpnia 2009, 11:43

Znamy kolejne szczegóły trybu sieciowego, który pojawi się w grze Wolfenstein. Wcześniej poznaliśmy zarys pomysłów szykowanych przez twórców, a dziś przedstawiono już bardzo konkretne informacje o trybach zabawy, broniach, klasach, specjalnych mocach i ulepszeniach. Produkcja przeniesienie nas do nazistowskich Niemiec i alternatywnego wymiaru znanego jako Veil.

Zawartość pierwszego DLC do Call of Juarez: Więzy Krwi [news uaktualniony]
Zawartość pierwszego DLC do Call of Juarez: Więzy Krwi [news uaktualniony]

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2009, 09:45

6 sierpnia przyniesie nam nie tylko premierę trzeciego Map Packa do Call of Duty: World at War, ale również debiut DLC do rodzimego Call of Juarez: Bound in Blood autorstwa studia Techland. Old West Map Pack będzie pierwszym z trzech dodatków do Więzów Krwi, zapowiedzianych przez wrocławską firmę na początku lipca. W chwili obecnej planowane są jedynie wersje na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Pierwsze fragmenty gameplaya Battlefield: Bad Company 2
Pierwsze fragmenty gameplaya Battlefield: Bad Company 2

Marek Grochowski, 4 sierpnia 2009, 09:40

Lipcowa impreza Comic-Con wbrew swojej nazwie nie była zorientowana wyłącznie na komiksy. Obecni w San Diego gracze także mogli znaleźć na targach coś dla siebie. Świadczą o tym najlepiej krótkie filmiki, jakie udało się nagrać widzom obecnym na pokazie Battlefield: Bad Company 2.

This is Vegas jednak w produkcji
This is Vegas jednak w produkcji

Szymon Liebert, 4 sierpnia 2009, 09:25

This is Vegas, dzieło studia Surreal Software, jednak znajduje się w produkcji. Wczoraj donosiliśmy, że najwyraźniej gra została anulowana po przejęciu wydawcy Midway przez koncern Warner Bros. Plotki pojawiły się, gdy serwis WorthPlaying poinformował o powiadomieniach rozsyłanych przez sklep GameStop do klientów. Hazard i rozpusta zostały na szczęście uratowane!

Koniec DLC do Fallouta 3?
Koniec DLC do Fallouta 3?

Szymon Liebert, 4 sierpnia 2009, 08:55

Bethesda potwierdziła, że Mothership Zeta, czyli wielka podróż w nieznane, będzie piątym i ostatnim dodatkiem DLC do Fallouta 3, które firma zaplanowała. Kolejnych rozszerzeń nie należy się więc spodziewać, chociaż nie wiadomo, czy plany nie ulegną zmianie. Jak przekazał serwisowi Joystiq przedstawiciel studia, nigdy przecież nie powinniśmy używać słowa „nigdy”.

Activision zapowiada Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2009, 08:25

Koncern Activision pokusił się o zaanonsowanie kolejnej odsłony marki Call of Duty. Tym razem jednak mamy do czynienia z dosyć nietypową zapowiedzią – mianowicie, Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized, bo takim, nieco przydługawym tytułem ją obdarzono, powstaje z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS. Debiut nastąpi 10 listopada.

Assassin's Creed II - co w edycji kolekcjonerskiej?
Assassin's Creed II - co w edycji kolekcjonerskiej?

Marek Grochowski, 4 sierpnia 2009, 08:18

Na oficjalnym twitterze drugiej części Assassin’s Creed pojawiła się informacja o zawartości kolekcjonerskiej edycji gry. Jednym z elementów, jakie poza płytą i instrukcją znajdą w pudełku nabywcy produktu, będzie figurka głównego bohatera AC II, Ezio.

Theatre of War 2: Kursk 1943 zapowiedziane
Theatre of War 2: Kursk 1943 zapowiedziane

Maciej Śliwiński, 4 sierpnia 2009, 08:01

II Wojna Światowa od lat jest wdzięcznym tematem dla twórców gier komputerowych. Tym razem na ekrany monitorów zostanie przeniesiona kolejna batalia z tego okresu historii – bitwa na Łuku Kurskim. Strategię przedstawiającą trwającą blisko półtora miesiąca potyczkę przygotuje 1C Company w ramach serii Theatre of War 2.