Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2009

Zapowiedź kolejnej odsłony serii Commandos to tylko plotka

Jiker, 25 sierpnia 2009, 17:00

Nie mamy dobrych wieści dla fanów strategicznej marki Commandos (pomińmy strzelaninę FPP osadzoną w tym ciekawym uniwersum). Informacje jakoby hiszpańskie studio deweloperskie Pyro Studios miało rozpocząć prace nad czwartą odsłoną niekonwencjonalnego cyklu, mającą przywrócić dawny klimat popularnych „komandosów”, okazały się nie mieć niczego wspólnego z rzeczywistością.

Batman: Arkham Asylum debiutuje w sklepach
Batman: Arkham Asylum debiutuje w sklepach

Cairine, 25 sierpnia 2009, 15:23

Dzisiaj w USA swoją premierę ma Batman: Arkham Asylum w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. W tej grze wcielamy się w postać słynnego Mrocznego Rycerza, któremu tym razem przyjdzie się udać tropem Jokera – wszystko w scenerii tytułowego zakładu dla obłąkanych przestępców.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Assassin's Creed II, Wii Sports Resort) 25/08/09
Wieści ze świata (Lost Planet 2, Assassin's Creed II, Wii Sports Resort) 25/08/09

Jiker, 25 sierpnia 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa gra autorów Mafia II, środa w Xbox Live Arcade, podzielony ekran w Lost Planet 2, tańszy Killzone 2, Resistance 2 i Motorstorm: Pacific Rift, przewidywana sprzedaż Assassin’s Creed II i inne. Zapraszamy do lektury.

Cartoon Games - odc. 4 - Kryzys
Cartoon Games - odc. 4 - Kryzys

Otis, 25 sierpnia 2009, 12:55

Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Dragon Age: Początek
Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Dragon Age: Początek

Jiker, 25 sierpnia 2009, 12:05

Na oficjalnej polskiej stronie opublikowane zostały nowe próbki dźwiękowe z rodzimej wersji językowej cRPG Dragon Age: Początek, autorstwa firmy BioWare. Tym razem wybór padł na Duncana – mentora głównego bohatera gry i weterana walk z Mrocznym Pomiotem, którego w polskiej edycji zagra Jan Kulczycki, znany aktor dubbingowy, który zasłużył się nie tylko w filmach, ale także w grach.

StarCraft II będzie obsługiwać
StarCraft II będzie obsługiwać "pseudo-LAN". Diablo III pójdzie w jego ślady.

Cairine, 25 sierpnia 2009, 11:44

BlizzCon 2009 przeszedł do historii, ale nadal wokół nadchodzących gier firmy Blizzard Entertainment panuje gorąca atmosfera. Tym razem podgrzał ją Greg Canessa – jeden z deweloperów sieci Battle.net.

Prace nad Beyond Good & Evil 2 wstrzymane?
Prace nad Beyond Good & Evil 2 wstrzymane?

Jiker, 25 sierpnia 2009, 11:30

Jak dotąd kwestię Beyond Good & Evil 2 poruszano jedynie w związku z publikacjami kolejnych przecieków i plotek. Nasze nadzieje rozbudzał ponadto zwiastun zaprezentowany w trakcie imprezy UbiDays 08 i materiał filmowy, którego autentyczność ciężko było poddać weryfikacji. Obecnie nie mają one jednak znaczenia – ewentualny deweloping Beyond Good & Evil 2 został najprawdopodobniej wstrzymany.

EMPiK - Top Lista - tydzień 34 (25/08/09)

Przemysław Zamęcki, 25 sierpnia 2009, 10:46

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 17 a 23 sierpnia i zostały zebrane w 138 salonach sieci.

Data premiery Aliens: Colonial Marines uzależniona od popularności Aliens vs Predator
Data premiery Aliens: Colonial Marines uzależniona od popularności Aliens vs Predator

Jiker, 25 sierpnia 2009, 10:05

Sytuacja z pierwszoosobową strzelaniną Aliens: Colonial Marines przybrała na tyle nieciekawy obrót, że już od dłuższego czasu jej twórcy z firmy Gearbox Software i wydawcy z koncernu SEGA robią wszystko, by przywrócić w nią utraconą wiarę. Nie inaczej jest w przypadku wypowiedzi Mike’a Hayesa, prezesa europejskiego oddziału japońskiej korporacji.

Manhunt 2 trafi na PC w oryginalnej, niezwykle brutalnej wersji?
Manhunt 2 trafi na PC w oryginalnej, niezwykle brutalnej wersji?

Jiker, 25 sierpnia 2009, 08:40

Amerykańska organizacja ESRB dosyć nieoczekiwanie sklasyfikowała grę Manhunt 2 w wersji na komputery osobiste. Produkcja została oceniona jako wyjątkowo brutalna i otrzymała znaczek AO (Adults Only), sugerujący, że powinny w nią grać wyłącznie te osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia. W chwili obecnej to wszystkie znane nam szczegóły na temat tej sprawy.

Wiosna 2010 roku okresem premiery PlayStation Motion Controller
Wiosna 2010 roku okresem premiery PlayStation Motion Controller

Jiker, 25 sierpnia 2009, 07:59

W przyszłym roku swoją premierę będzie miało nie tylko kilkanaście niezwykle głośnych produkcji, ale również nowe systemy sterowania dedykowane konsolom Xbox 360 (Project Natal) i PlayStation 3. Premiera tego ostatniego powinna się odbyć już za kilka miesięcy.