Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2009, 12:05

autor: Jiker

Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Dragon Age: Początek

Na oficjalnej polskiej stronie opublikowane zostały nowe próbki dźwiękowe z rodzimej wersji językowej cRPG Dragon Age: Początek, autorstwa firmy BioWare. Tym razem wybór padł na Duncana – mentora głównego bohatera gry i weterana walk z Mrocznym Pomiotem, którego w polskiej edycji zagra Jan Kulczycki, znany aktor dubbingowy, który zasłużył się nie tylko w filmach, ale także w grach.

Na oficjalnej polskiej stronie opublikowane zostały nowe próbki dźwiękowe z rodzimej wersji językowej świetnie zapowiadającego się cRPG Dragon Age: Początek, autorstwa firmy BioWare. Tym razem wybór padł na Duncana – mentora głównego bohatera gry i weterana walk z Mrocznym Pomiotem, którego w polskiej edycji zagra Jan Kulczycki, znany aktor dubbingowy, który zasłużył się nie tylko w filmach, ale także w grach (m.in. Heroes of Might & Magic V i Warcraft III).

Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Dragon Age: Początek - ilustracja #1

Duncan

Poniżej zamieszczamy bezpośrednie linki do nagrań zapisanych w formacie .mp3:

Przypominamy, że nie są to pierwsze próbki dźwiękowe pochodzące z polskiej wersji Dragon Age: Początek. Przed kilkoma tygodniami mogliście się już bowiem zapoznać z możliwościami aktorów podkładających głos Morrigan oraz Alistairowi. Jednocześnie pragniemy zauważyć, że jeżeli jakość polonizacji nie przypadnie graczom do gustu, będą mogli bez problemów wybrać oryginalną ścieżkę dźwiękową i korzystać jedynie z przetłumaczonych napisów.

Premiera gry zaplanowana została na listopad bieżącego roku. Ze względu na kontrowersyjne treści (erotykę, wulgaryzmy i przemoc) dzieło ekipy BioWare będzie przeznaczone wyłącznie dla dorosłych graczy. Dragon Age: Początek wyjdzie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3.