Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2009

AgreGOLmat (2 - 8 sierpnia 2009)

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2009, 16:00

Minął tydzień, czas więc na kolejne podsumowanie. Tym razem w serwisie gry-online.pl szczególnie obrodziło w beta testy, które proponujemy Wam w ilości aż trzech sztuk.

Szczegóły Zombie RPG ujawnione
Szczegóły Zombie RPG ujawnione

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2009, 14:31

Na forum Iron Tower ujawniono szczegóły gry tworzonej przez nowego dewelopera DoubleBear Productions. Pierwszy projekt studia nazywa się na razie Zombie RPG i ma właściwie stworzyć swój własny gatunek (ZRPG). Autorzy wyjaśnili w zarysie na czym będzie polegała produkcja, opowiadająca o próbie przetrwania w świecie ogarniętym epidemią zamieniającą ludzi w zombie.

Ponad 100 utworów metalowych w Brutal Legend
Ponad 100 utworów metalowych w Brutal Legend

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2009, 13:54

Na duńskiej stronie Electronic Arts ujawniono kompletną listę piosenek, które usłyszymy w Brutal Legend. Będzie to zdecydowanie najbardziej metalowa produkcja w historii gier elektronicznych. W sumie pojawi się w niej ponad 100 utworów stworzonych przez najpotężniejsze kapele. Wśród nich figurują takie nazwy jak Black Sabbath, Slayer, Children of Bodom, Cradle of Filth, czy Megadeath.

Głos 50 Centa w Modern Warfare 2
Głos 50 Centa w Modern Warfare 2

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2009, 13:29

50 Cent, znany amerykański raper, który w swoim życiu został postrzelony już kilkanaście razy, użyczył swego głosu na potrzeby najnowszej strzelanki z serii Call of Duty, czyli Modern Warfare 2. Robert Bowling ze studia Infinity Ward potwierdził informację, dodając, że artysta będzie jednym z wielu gości w nowej produkcji. Niestety na razie przedstawiciel firmy nie ujawnił innych nazwisk.

Valve uczy się języka migowego
Valve uczy się języka migowego

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2009, 12:45

Wygląda na to, że Valve zamierza umieścić w trzecim epizodzie Half-Life’a 2 lub innej przyszłej grze postać niesłyszącą, która porozumiewałaby się przy użyciu języka migowego. Tego typu domysły wynikają z trzyczęściowego filmu opublikowanego w serwisie YouTube. Gabe Newell, założyciel studia, opowiada w nim grupie niesłyszących osób o dawnej miłości bohaterki Alyx.

Steven Spielberg interesuje się filmowym Halo
Steven Spielberg interesuje się filmowym Halo

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2009, 12:00

Strona o branży filmowej IESB podała plotkę według której Steven Spielberg, znany amerykański reżyser, negocjuje właśnie objęcie roli producentach filmu nawiązującego do uniwersum Halo. Autor takich dzieł jak Raport mniejszości, czy E.T. zainteresował się scenariuszem napisanym przez Stuarta Beattiego i opartym na powieści Erica Nylanda Halo: The Fall of Reach.