Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 sierpnia 2009, 16:00

AgreGOLmat (2 - 8 sierpnia 2009)

Minął tydzień, czas więc na kolejne podsumowanie. Tym razem w serwisie gry-online.pl szczególnie obrodziło w beta testy, które proponujemy Wam w ilości aż trzech sztuk.

Minął tydzień, czas więc na kolejne podsumowanie. Tym razem w serwisie gry-online.pl szczególnie obrodziło w beta testy, które proponujemy Wam w ilości aż trzech sztuk. To także znak, że premiery ciekawych gier zbliżają się do nas wielkimi krokami i coraz większa ilość producentów może zaprezentować swoje dzieła w akcji. Po zapoznaniu się z recenzją, zapowiedziami i beta testami, na deser zapraszamy do obejrzenia kilku filmików z serii GRAMY!

Recenzje:

Bionic Commando – Bionic Commando debiutował w 1988 roku. Jak widać, przez kolejne ponad dwadzieścia lat pomysł na komandosa wyposażonego w mechaniczne ramię z chwytakiem wcale się nie zestarzał i w jakiś czas po premierze edycji konsolowych, również pececiarze będą mogli pohuśtać się na latarniach. Czy warto zainteresować się takim odgrzewanym kotletem? Szczegóły w recenzji.

Zapowiedzi:

Star Wars: The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition - W rok po premierze wersji konsolowych, również komputerowcy poznają prawdziwą potęgę Mocy. Od razu w wersji nieco rozszerzonej w stosunku do oryginału, bowiem na płytce dodatkowo znajdą się trzy krótkie epizody przedstawiające przygody mrocznego Starkillera. Więcej szczegółów w zapowiedzi.

Saw: The Video Game - Miernej jakości filmidła w dzisiejszych czasach mogą liczyć na zainteresowanie branży gier. Promocja i marketing potrafią zdziałać cuda, wobec czego warto zapoznać się z konkretniejszymi informacjami dotyczącymi tej produkcji. A nuż będzie to lepsze do Pił I, II, III, IV… razem wziętych.

Assassin's Creed: Bloodlines – Altair na chwilę porzuca potężne maszyny by po raz kolejny pojawić się na konsoli przenośnej. Nie będzie to żaden port, ale całkowicie nowa przygoda, w której nasz asasyn będzie miał okazję wciąć udział. Gra będzie rozgrzewką przed tym, co czeka nas w drugiej części serii.

Beta test:

Risen - część pierwsza – Ten rok, jak rzadko który obrodzi w premiery nowych gier cRPG. Wśród wielu propozycji bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Arcanią a Risenem, czyli dwoma tytułami, które miejmy nadzieję, z dumą postawimy na półce obok serii Gothic. Arcanie jako kontynuację znamienitych dzieł Piranha Games, które po konflikcie z wydawcą na własną rękę opracowuje Risena. Miecze i myszki w dłoń! Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią beta testu nowej serii!

Colin McRae DiRT 2 - Również fani wyścigów nie będą mieli na co narzekać. DiRT 2 to tylko jedna z wielu dobrze zapowiadających się ścigałek, które w tym roku zaatakują nasze maszyny. Nowemu Colinowi z pewnością nie będzie łatwo, bo konkurencja jest naprawdę potężna, ale jeżeli chodzi o zabawy w błocie i piachu, to dzieło Codemasters w zasadzie nie będzie miało żadnej konkurencji.

Section 8 – O tej strzelaninie po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2007 roku, przy okazji prezentacji pierwszych szkiców koncepcyjnych. Dzisiaj gra znajduje się już w na tyle zaawansowanej formie, że możemy przedstawić jej beta test, który jakoś nieodmiennie kojarzy mi się z serią Halo. Ciekawe, czy słusznie.

GRAMY!