Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2009

Ile konsol PlayStation 3 trafiło do graczy?

Hed, 2 sierpnia 2009, 14:32

W ramach uzupełnienia niedawnego raportu finansowego firma Sony opublikowała informacje dotyczące sprzedaży PlayStation 3 oraz gier przeznaczonych na tę konsolę. Serwis Kotaku pisze, że dane dotyczą produktów, które trafiły bezpośrednio do rąk klientów, a nie tylko sprzedawców. Od dnia premiery w 2006 roku koncern sprzedał więc 23,8 miliona egzemplarzy trzeciej PlayStation.

AgreGOLmat (26 lipca - 1 sierpnia 2009)

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2009, 14:00

Następny agreGOLmat! Jak ten czas szybko leci. Dopiero co rozpoczęły się wakacje, a tutaj już przeszło połowa laby za nami. Pogoda nieco się poprawiła, więc i na granie macie pewnie trochę mniej czasu, ale poczytać nie zaszkodzi. Ot, choćby tekstów w serwisie gry-online.pl.

Kolejne szczegóły The Last Guardian
Kolejne szczegóły The Last Guardian

Hed, 2 sierpnia 2009, 13:50

Wrześniowy numer Playstation: The Official Magazine zawiera kilka informacji o The Last Guardian, czyli produkcji znanej poprzednio jako Project Trico. Wpływowy twórca Fumito Ueda (Ico, Shadow of the Colossus), przedstawi nam opowieść o przyjaźni młodego chłopca ze specyficznym, mitycznym zwierzęciem, które nazywa się Trico (przynajmniej w japońskiej wersji tytułu).

Jak sobie radzi Sega w tym roku?
Jak sobie radzi Sega w tym roku?

Hed, 2 sierpnia 2009, 13:28

Sega opublikowała raport przedstawiający wyniki za pierwszy okres tego roku finansowego (kwiecień-czerwiec 2009). Dowiedzieliśmy się, że Virtua Tennis 2009, wydany na PlayStation 3, Xboksa 360, Wii i PC, znalazł 790 tysięcy nabywców. Druga ważna produkcja, czyli The Conduit, sprzedała się w nakładzie 150 tysięcy egzemplarzy na świecie. Niestety firma odnotowała straty.

Grotesque: Heroes Hunter
Grotesque: Heroes Hunter "uśpione", nadciąga Grotesque Tactics: Evil Heroes

Elrond, 2 sierpnia 2009, 12:38

Nie mamy niestety dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy oczekiwali na premierę Grotesque: Heroes Hunter, debiutanckiego projektu niemieckiego studia Silent Dreams. Produkcja gry, której ulepszona wersja praktycznie była gotowa, została wstrzymana w wyniku trudnych rozmów z wydawcami – dość dziwny krok swoją drogą.

PS3 Slim w ofercie niemieckiego Amazonu?
PS3 Slim w ofercie niemieckiego Amazonu?

Elrond, 2 sierpnia 2009, 11:39

Nie da się ukryć, iż jedna z bardziej gorących plotek ostatnich miesięcy dotyczy nowej wersji konsoli PlayStation 3, Slim. Tu wyciekną zdjęcia PS3 Slim, tam osoba podobno pracująca w branży „zapewni”, iż nowa konsola znajduje się już w produkcji. Całej sytuacji, zapewne z dużym zainteresowaniem, przygląda się Sony, której przedstawiciele kwitują wszystko dobrze znanym „bez komentarza”.

Darmowe zakończenie wakacji z Crysis Wars
Darmowe zakończenie wakacji z Crysis Wars

Elrond, 2 sierpnia 2009, 11:04

Jak co miesiąc twórcy m.in. Far Cry czy Crysis, firma Crytek, opublikowali specjalny raport - Crysis Monthly Update #15, w którym przekazują fanom najważniejsze wiadomości ze swojego obozu. Oprócz informacji, iż Crytek dostępny jest teraz także w serwisach społecznościowych twitter oraz facebook, znajdziemy tam news, który podniesie ciśnienie niektórym – ponownie zagramy w Crysis Wars za darmo.