Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2009, 11:04

autor: Elrond

Darmowe zakończenie wakacji z Crysis Wars

Jak co miesiąc twórcy m.in. Far Cry czy Crysis, firma Crytek, opublikowali specjalny raport - Crysis Monthly Update #15, w którym przekazują fanom najważniejsze wiadomości ze swojego obozu. Oprócz informacji, iż Crytek dostępny jest teraz także w serwisach społecznościowych twitter oraz facebook, znajdziemy tam news, który podniesie ciśnienie niektórym – ponownie zagramy w Crysis Wars za darmo.

Jak co miesiąc twórcy m.in. Far Cry czy Crysis, firma Crytek, opublikowali specjalny raport - Crysis Monthly Update #15, w którym przekazują fanom najważniejsze wiadomości ze swojego obozu. Oprócz informacji, iż Crytek dostępny jest teraz także w serwisach społecznościowych twitter oraz facebook, znajdziemy tam news, który podniesie ciśnienie niektórym – ponownie można będzie zagrać w Crysis Wars za darmo.

Darmowe zakończenie wakacji z Crysis Wars - ilustracja #1

Jak można przeczytać we wspomnianym raporcie, możliwość darmowej gry pojawi się po koniec miesiąca, aby pozwolić graczom na jeszcze chwilę relaksu przed nieuchronnie zbliżającym się końcem wakacji – niestety dokładny termin nie został podany, ale informacja na ten temat powinna pojawić się już niedługo. Ponadto w trakcie tego darmowego okresu zabawy twórcy Crysis Wars obiecują całą masę turniejów oraz mnóstwo nagród do wygrania. Prawdziwie „mocne” zakończenie lata, czyż nie?

Niestety, dla wszystkich, którzy spodziewali się jakiś nowych informacji na temat Crysis 2, panowie z Cryteka nie mają dobrych wiadomości – musimy być cierpliwi i po prostu jeszcze trochę poczekać. Nie ma to, jak umiejętnie podgrzewać atmosferę wokół gry.