Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2009

Nowości od Rockstar
Nowości od Rockstar

fsm, 27 sierpnia 2009, 19:38

Ludzie prowadzący niezwykle intratny interes, znany szerszemu gronu jako Rockstar, postanowili odświeżyć nieco oficjalną witrynę firmy i przy okazji podzielić się kilkoma interesującymi dla graczy nowinkami (o czym pierwsi dowiedzieli się ludzie korzystający z serwisu Twitter).

Otwarta beta Aiona i przedpremierowe bonusy
Otwarta beta Aiona i przedpremierowe bonusy

Hed, 27 sierpnia 2009, 18:55

Wiemy kiedy rozpocznie się otwarta beta Aiona, czyli nowej produkcji MMO NCSoftu oraz jakie atrakcje czekają osoby, które zamówią pełną wersję gry przed premierą. Fani mogli już zagrać w grę dzięki weekendowym testom, ale teraz zabawa potrwa od 6 do 13 września, czyli cały tydzień. W tym czasie będzie można rozwinąć postacie do 30 poziomu i zwiedzić kilka ciekawych lokacji.

Zagraj z Megan Fox w Transformers: Revenge of the Fallen
Zagraj z Megan Fox w Transformers: Revenge of the Fallen

Cairine, 27 sierpnia 2009, 14:44

Urodziwa Megan Fox z filmów o Transformerach, będzie gościem Xbox Live i zagra z posiadaczami konta Gold w ramach akcji Game with Fame. Wszyscy, którzy mają ochotę na spotkanie online z aktorką muszą wysłać zaproszenie na gamertag „Megan Fox 2009” i być online na pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywki.

Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09
Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09

Jiker, 27 sierpnia 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, problemy z DLC do Mass Effect, zapowiedź Trackmania DS 2, oficjalny tytuł Command & Conquer 4, tygodniowe późnienie premiery Section 8 i inne. Zapraszamy do lektury.

Obniżka ceny konsoli Xbox 360 w wersji Elite już od jutra
Obniżka ceny konsoli Xbox 360 w wersji Elite już od jutra

Jiker, 27 sierpnia 2009, 11:45

Po wielu tygodniach plotek i spekulacji koncern Microsoft poinformował oficjalnie o obniżeniu ceny konsoli Xbox 360 w wersji Elite (z 120GB HD) we wszystkich krajach europejskich. Nowa cena platformy obowiązywać będzie od jutra. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że ze sklepów wycofany zostanie model Pro, w skład którego wchodził m.in. dysk twardy o pojemności 60GB.

EA DICE prezentuje drugą generację silnika Frostbite
EA DICE prezentuje drugą generację silnika Frostbite

Jiker, 27 sierpnia 2009, 11:05

Studio deweloperskie EA DICE poinformowało w trakcie nowoorleańskiej konferencji Siggraph 2009 o postępach w pracach nad silnikiem graficznym Frostbite 2. Jego ostatnia odsłona napędza takie gry, jak Battlefield: Bad Company i Battlefield 1943, a w niedalekiej przyszłości usprawnioną wersję będziemy mogli przetestować w Battlefield: Bad Company 2.

Zwolnienia u producentów Wolfensteina i Spore

Jiker, 27 sierpnia 2009, 10:20

26 sierpnia dla kilkudziesięciu pracowników firm Raven Software oraz EA Maxis nie był zbyt szczęśliwy. W obu przypadkach przeprowadzone zostały bowiem poważne zwolnienia. O ile jednak u producentów nowego Wolfensteina nie są one wielkim zaskoczeniem, o tyle takowych problemów w zespole odpowiedzialnym za Spore nie spodziewał się prawdopodobnie nikt.

Divinity 2 wyprzedana w Niemczech
Divinity 2 wyprzedana w Niemczech

Maciej Śliwiński, 27 sierpnia 2009, 09:13

Divinity 2: Ego Draconis, które swoją premierę miało 24 lipca tego roku, notuje świetne wyniki sprzedaży za naszą zachodnią granicą. Wydawca gry, dtp entertainment poinformował, że wszystkie wyprodukowane do tej pory kopie gry zostały sprzedane.

ESRB przedstawia pierwsze szczegóły nt. Assassin's Creed II: Discovery
ESRB przedstawia pierwsze szczegóły nt. Assassin's Creed II: Discovery

Jiker, 27 sierpnia 2009, 08:35

Pierwsze plotki na temat drugiej odsłony marki Assassin’s Creed w wersji na przenośną konsolę Nintendo DS pojawiły się jeszcze przy okazji zapowiedzi edycji na „dorosłe” konsole i komputery osobiste. Wtedy koncern Ubisoft bardzo szybko im zaprzeczył. Obecnie sytuacja jest już jednak zgoła odmienna – kolejne informacje na temat produkcji pochodzą bezpośrednio od organizacji ESRB.

Zapowiedziano Gears of War 2: Game of the Year Edition
Zapowiedziano Gears of War 2: Game of the Year Edition

Jiker, 27 sierpnia 2009, 08:30

Firmy Epic Games oraz Microsoft podzieliły się informacjami na temat daty premiery specjalnej edycji strzelaniny Gears of War 2. Poznaliśmy również ostateczny kształt zestawu Gears of War 2: Game of the Year Edition, który będzie nie lada gratką dla osób dotąd nie należących do szczęśliwych posiadaczy drugiej odsłony przygód Marcusa Feniksa.

Targi Tokyo Game Show 2009 miejscem ujawnienia nowych gier firmy Capcom

Jiker, 27 sierpnia 2009, 07:59

Przedstawiciele firmy Capcom poinformowali za sprawą Twittera, że zbliżające się japońskie targi Tokyo Game Show 2009 (24-27 września, Tokio) będą świetną okazją do ujawnienia kilku nowych gier popularnego producenta i wydawcy. W ich trakcie przedstawione zostaną również nowe informacje na temat Dead Rising 2, Lost Planet 2 oraz Tatsunoko vs. Capcom.