Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2009, 18:55

autor: Hed

Otwarta beta Aiona i przedpremierowe bonusy

Wiemy kiedy rozpocznie się otwarta beta Aiona, czyli nowej produkcji MMO NCSoftu oraz jakie atrakcje czekają osoby, które zamówią pełną wersję gry przed premierą. Fani mogli już zagrać w grę dzięki weekendowym testom, ale teraz zabawa potrwa od 6 do 13 września, czyli cały tydzień. W tym czasie będzie można rozwinąć postacie do 30 poziomu i zwiedzić kilka ciekawych lokacji.

Wiemy, kiedy rozpocznie się otwarta beta Aiona, czyli nowej produkcji MMO NCSoftu, oraz jakie atrakcje czekają osoby, które zamówią pełną wersję gry przed premierą. Fani mogli już zagrać w grę dzięki weekendowym testom, ale teraz zabawa potrwa od 6 do 13 września, czyli cały tydzień. W tym czasie będzie można rozwinąć postacie do 30 poziomu i zwiedzić kilka ciekawych lokacji.

Oczywiście gracze będą mogli wcielić się w postacie reprezentujące obie strony konfliktu (Elyos, Asmodian) oraz sprawdzić kilka dostępnych klas. Do zwiedzenia czeka standardowo ogromny świat oraz ciekawe strefy PvP, jak np. Abyss. Jednym z interesujących elementów gry jest możliwość latania w wybranych lokacjach. Po więcej szczegółów odsyłamy do wcześniejszych materiałów.

Otwarta beta Aiona i przedpremierowe bonusy  - ilustracja #1

Jeśli ktoś planuje rozpocząć przygodę z Aionem na dobre, to na pewno powinien rozważyć kupno gry w przedsprzedaży. Dzięki temu można uzyskać wcześniejszy dostęp do finalnej wersji produkcji. Już 18 września posiadacze przedpremierowej edycji będą mogli wybrać serwer i imię swojej postaci. Dwa dni później rozpoczną oni właściwą zabawę, jeszcze przed oficjalną premierą.

Aion wystartuje 22 września w USA i trzy dni później w Europie. Z tego względu nie wiemy dokładnie, czy powyższe atrakcje będą dostępne dla fanów ze Starego Kontynentu w tej samej postaci. Pozostaje poczekać na oficjalny komentarz. Warto dodać, że twórcy chcą dodatkowo zachęcić graczy Guild Wars do kupna Aiona, oferując im w zamian namiastkę skrzydeł dla postaci.