Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2009, 14:44

autor: Cairine

Zagraj z Megan Fox w Transformers: Revenge of the Fallen

Urodziwa Megan Fox z filmów o Transformerach, będzie gościem Xbox Live i zagra z posiadaczami konta Gold w ramach akcji Game with Fame. Wszyscy, którzy mają ochotę na spotkanie online z aktorką muszą wysłać zaproszenie na gamertag „Megan Fox 2009” i być online na pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywki.

Urodziwa Megan Fox z filmów o Transformerach, będzie gościem Xbox Live i zagra z posiadaczami konta Gold w ramach akcji Game with Fame. Wszyscy, którzy mają ochotę na spotkanie online z aktorką, muszą wysłać zaproszenie na gamertag „Megan Fox 2009” i być online na pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywki. Start zaplanowany jest na 1:00 w nocy w niedzielę 30 sierpnia czasu polskiego.

Zagraj z Megan Fox w Transformers: Revenge of the Fallen - ilustracja #1

Megan Fox w filmie Transformers: Zemsta upadłych.

Megan będzie sterować zupełnie nową postacią w wersji gry Transformers: Revenge of the Fallen zawierającej nowy dodatek z mapami. Radzimy więc zaopatrzyć się w to rozszerzenie, ponieważ będzie ono niezbędne do zabawy. Prywatnie aktorka jest zapaloną fanką gier i bardzo spodobał jej się pomysł użyczenia swojego głosu oraz wizerunku do elektroniczno-rozrywkowej wersji filmu Michaela Baya.

Akcja Game with Fame to seria spotkań z gwiazdami na Xbox Live. Wcześniej gracze mogli zmierzyć się m.in. z muzykami Dream Theater, Twisted Sister, Green Day, Rise Against czy Mikiem Shinodą z Linkin Park.