Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2009, 13:25

autor: Piotr Doroń

Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, problemy z DLC do Mass Effect, zapowiedź Trackmania DS 2, oficjalny tytuł Command & Conquer 4, tygodniowe późnienie premiery Section 8 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, problemy z DLC do Mass Effect, zapowiedź Trackmania DS 2, oficjalny tytuł Command & Conquer 4, tygodniowe opóźnienie premiery Section 8 i inne. Zapraszamy do lektury.

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Poznaliśmy datę światowej premiery gry Ratchet & Clank Future: A Crack in Time na konsolę PlayStation 3. Najnowsza produkcja studia Insomniac Games trafi do sprzedaży 27 października.

Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09 - ilustracja #1

Mass Effect

Użytkownicy pecetów i Xboksa 360 mają problemy z wydanym wczoraj Pinnacle Station – drugim dodatkiem DLC do cRPG Mass Effect. W pierwszym przypadku występują trudności z akceptacją wpisywanych kluczy rejestracyjnych (błąd powinien zostać rozwiązany jeszcze dzisiaj). Trudniejsza sytuacja jest z konsolową wersją DLC. Mianowicie, osoby będące posiadaczami Mass Effect w wersji Platinum Hits mogą zagrać w dodatek dopiero po stworzeniu nowego bohatera i zostaniu Widmem. BioWare bada sprawę, lecz nie obiecuje szybkiego usunięcia usterki.

Trackmania DS 2

Firmy Focus Home Interactive i Firebrand Games poinformowały o rozpoczęciu prac nad drugą odsłoną gry Trackmania DS na przenośną konsolę Nintendo DS. Gra zaoferuje nam sześć środowisk (w tym trzy nowe: rajską wyspę, ośnieżoną dolinę i wybrzeże), a także 150 nowych zróżnicowanych torów. W grze zawarty zostanie również rozbudowany edytor tras, który w części pierwszej był jednym z najbardziej chwalonych elementów. Trackmania DS 2 to także wsparcie dla trybu multiplayer (z najbliższymi przyjaciółmi na jednej kopii gry oraz przez Internet). Premiera odbędzie się w drugim kwartale 2010 roku.

Peggle Nights

Jesienią w ofercie Xbox Live Arcade pojawi się rozszerzenie Peggle Nights przeznaczone do kultowej już gry logicznej Peggle. W jego ramach zawarte zostaną wszystkie elementy znane z pecetowej wersji dzieła PopCap Games. Dodatkowo autorzy oddadzą do naszej dyspozycji sieciowy tryb multiplayer oraz możliwość zdobycia trzech kolejnych Osiągnięć wartych w sumie 50 punktów GS.

Fight Night Round 4

Dzisiaj w ramach Xbox Live (Xbox 360) i PlayStation Network (PlayStation 3) debiutuje aktualizacja do gry bokserskiej Fight Night Round 4 wzbogacająca ją o opcję sterowania opartą na wykorzystywaniu normalnych przycisków (standardowo korzysta się bowiem z analogów). Wraz z nią możemy zaopatrzyć się w darmowe DLC Boxer Pack II, składające się z różnego rodzaju dodatków dla bokserów (spodenki, rękawice itd.). Także dzisiaj odbędzie się premiera dodatku Champions Pack. W zestawie znajdziemy kilku nowych zawodników, m.in. Oscara de la Hoyę. Jego cena ustalona została na poziomie 400 punktów MS i 4,99 dolara.

Command & Conquer 4

Poznaliśmy oficjalny tytuł kolejnej odsłony cyklu Command & Conquer. Produkcja zapowiedziana przez Electronic Arts na początku lipca trafi do sprzedaży jako Command & Conquer 4: Tiberian Twilight. Przypominamy, że dzieło studia EA Los Angeles zostanie wydane w 2010 roku wyłącznie na pecety.

Section 8

Europejska premiera strzelaniny Section 8 (PC, X360) została opóźniona o tydzień. Dzieło studia TimeGate trafi zatem do sprzedaży dopiero 11 września. Powodem przesunięcia terminu są drobne problemy w procesie pakowania poszczególnych egzemplarzy gry. Problemy nie będą miały żadnego wpływu na datę debiutu w Stanach Zjednoczonych, która odbędzie się już 1 września.

Pro Evolution Soccer 2010

Firma Konami zaprezentowała oficjalną okładkę gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2010. Znajdziemy na niej walczących o piłkę Leo Messiego i Fernando Torresa. Premiera pełnej wersji przeznaczonej na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 już pod koniec października bieżącego roku. Pozostałe edycje zadebiutują 9 listopada.

Wieści ze świata (Mass Effect, Fight Night Round 4, Command & Conquer 4) 27/08/09 - ilustracja #2

Twin Sector

Przygodowa gra akcji FPP Twin Sector na PC, osadzona w postnuklearnym świecie osiągnęła fazę złota, w związku z czym trafiła do tłoczni. Do europejskich sklepów powędruje 17 września. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialna jest firma Headup Games.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Commander Keen - Episode Two: The Earth Explodes

Ashes Cricket 2009

Guitar Hero 5 X360

Guitar Hero 5 Wii

Tony Hawk: RIDE

Spore Hero

Spore Hero Arena

Star Wars Battlefront: Elite Squadron

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes X360

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes PS3

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes Wii

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes DS

Rage of the Gladiator

Maestro! Jump In Music

Fate/Unlimited Codes

Littlest Pet Shop Friends

DJ Hero

Twin Sector

Left 4 Dead 2

Buzz! Quiz World

PixelJunk Shooter

Music

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Guitar Hero 5

Red Faction: Guerrilla - DLC #2

Champions Online

Assassin's Creed II - rozmawiamy z producentem video wywiad

Gramy w Wolfenstein - multiplayer Gramy!

Gramy w Wolfenstein - potwory i giwery Gramy!

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry