Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Maestro! Jump In Music (NDS)
OkładkaMaestro! Jump In Music (NDS)

Maestro! Jump In Music NDS

Maestro! Jump In Music jest grą muzyczną z elementami zręcznościowymi, wyprodukowaną przez studio Pastagames z myślą o możliwościach technicznych konsoli Nintendo DS.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Maestro! Jump In Music Premiera NDS

30listopada2009

producent: Pastagames

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Maestro! Jump In Music to gra zręcznościowa od francuskiego studia Pasta Games. Tytuł łączy w sobie elementy klasycznych platformówek i gier muzycznych, a w swojej oprawie miesza elementy dwuwymiarowe i 3D.

W grze kierujemy poczynaniami ptaszka Presto, który poruszając się po kolorowych poziomach, musi skakać po platformach w rytm dźwięków melodii. Naszym zadaniem jest szarpanie wirtualnych strun w odpowiednim tempie rysikiem oraz śpiewanie przy użyciu mikrofonu wbudowanego w konsolkę. Łącznie do wykonania mamy osiemnaście piosenek, a dodatkową motywację do muzykowania stanowią dla nas bonusowe punkty za refreny.

Akcja gry toczy się w sześciu odrębnych światach, a wśród dostępnych plansz pojawiają się m.in. podwodna kraina i Daleki Wschód. Każda z lokacji posiada charakterystyczny zestaw dźwięków, wyróżniający ją spośród innych miejsc. Wraz z postępami w rozgrywce natrafiamy na coraz to trudniejsze etapy, gdzie prócz przeszkód terenowych pojawiają się także latający wrogowie. Ich także pokonujemy z pomocą dźwięków. Niekiedy na ekranie pojawiają się również specjalne cele, które musimy strącić w jak najkrótszym czasie.

Maestro! Jump In Music stawia na szerokie spektrum gatunków muzycznych, pozwalając nam na odegranie nie tylko klasycznych utworów („Taniec Węgierski” Brahmsa, „Symfonia z Nowego Świata” Antoniego Dvoraka), ale także specjalnych aranżacji współczesnych piosenek („Fame”, „ABC”, „Our House”).

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Maestro! Jump In Music: Odpowiednia dla każdego wieku.