Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Elite Beat Agents (NDS)
OkładkaElite Beat Agents (NDS)

Elite Beat Agents NDS

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Elite Beat Agents Premiera NDS

6listopada2006

producent: iNiS wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

Tytułowe Elite Beat Agents to tajna organizacja facetów w czerni, będących rzekomo grupką najlepszych kumpli, jakich widział ten świat. Oficjalnie EBA nie istnieje, a o jej działalności wiedzą tylko nieliczni (w odróżnieniu od innych np. CIA czy FBI). Były szef CIA, Commander Kahn, poszukuje na świecie ludzi potrzebujących pomocy, a gdy takowych znajduje, rozkazuje swoim agentom, aby zaśpiewali im piosenkę oraz zatańczyli. Ich świetne umiejętności hipnotyzowania przywracają energię delikwentom, którym pomaga się wyjść z obsesji.

Każdy poziom w grze przedstawiony jest w formie interaktywnej historyjki. W cele zadania wprowadzeni zostaniemy specjalnie przygotowanym filmikiem. Wspomniany już Commander Kahn zajmuje się rozdzielaniem agentów na scenie, którzy przybywają na występ w specjalnym pojeździe. Zaczynają śpiewać wówczas, gdy spotkają postać potrzebującą pomocy.

Korzystając z ekranu dotykowego konsoli, czyli stukając rysikiem w wyświetlacz śpiewamy wedle rytmu. Bardzo ważne jest jego wyczucie i stworzenie jak najlepszej opowieści. Gdy użytkownik przebrnie przez cały utwór, program oceni jego poczynania za pomocą specjalnego miernika i pojawi się jedno z trzech dostępnych zakończeń. Animowana historia zmienia się wraz ze wzrostem umiejętności gracza.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Elite Beat Agents

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.