Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2007, 08:08

autor: Major Doktor Upiorna

Znamy datę europejskiej premiery gry Elite Beat Agents

Pozycja Elite Beat Agents swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miała już w listopadzie ubiegłego roku. Niestety europejskim posiadaczom konsoli Nintendo DS kazano czekać kilka miesięcy aby ta gra muzyczna w końcu pojawiła się na ich wyświetlaczach. Szczęśliwie dowiedzieliśmy się, że tajna organizacja facetów w czerni zaśpiewa na Starym Kontynencie już 13 lipca.

Pozycja Elite Beat Agents swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miała już w listopadzie ubiegłego roku. Niestety europejskim posiadaczom konsoli Nintendo DS kazano czekać kilka miesięcy aby ta gra muzyczna w końcu pojawiła się na ich wyświetlaczach. Szczęśliwie dowiedzieliśmy się, że tajna organizacja facetów w czerni zaśpiewa na Starym Kontynencie już 13 lipca. Gra ma kosztować 30 GBP, co w przeliczeniu wynosi ok. 170 PLN.

Znamy datę europejskiej premiery gry Elite Beat Agents  - ilustracja #1

Zadanie użytkownika w głównej mierze polega tu na wystukiwaniu rytmu danej piosenki poprzez odpowiednie operowanie stylusem na panelu dotykowym. Wśród zaimplementowanych utworów znajdzie się m.in. Sk8er Boi Avril Lavigne, Material Girl Madonny, Survivor Destiny's Child i Let's Dance Davida Bowie’go. Szczegółowe informacje na temat gry Elite Beat Agents znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Elite Beat Agents

Elite Beat Agents