Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Jam Sessions (NDS)

Jam Sessions NDS

Jam Sessions to tytuł o charakterze muzycznym, stworzony z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Wykorzystując największe auty NDS, jak chociażby panel dotykowy, developerzy stworzyli symulator gry na gitarze.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Jam Sessions (NDS)

producent: Plato

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

25września2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jam Sessions to tytuł o charakterze muzycznym, stworzony z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Wykorzystując największe auty NDS, jak chociażby panel dotykowy, developerzy stworzyli symulator gry na gitarze. Tym, co różni niniejszą pozycję od podobnych jej produkcji (m.in. Guitar Hero), jest możliwość komponowania własnych utworów, a nie jedynie wierne odtwarzanie przygotowanych przez producentów kawałków.

Zasady zabawy są niezwykle proste: panel dolny wraz ze stylusem służy za struny wirtualnej gitary, natomiast kilka kombinacji przycisków na d-padzie odpowiada poszczególnym akordom. Użytkownicy otrzymali niewyobrażalną wolność w łączeniu poszczególnych dźwięków w jedną sekwencję muzyczną. Stworzone kompozycje ulegają zapisowi, dzięki czemu bez problemu wykorzystuje się je w późniejszym etapie przygotowywania utworów.

Poza modułem stricte symulacyjnym producenci zaimplementowali kilka trybów znacznie urozmaicających całą zabawę. Między innymi wprowadzono szeroki wachlarz mini-gier, polegających chociażby na odtwarzaniu usłyszanych kawałków. Mniej wprawionym użytkownikom zaoferowano tutorial, zapoznający ich z obowiązującymi zasadami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Jam Sessions

Klasyfikacja PEGI Jam Sessions

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

wiadomość28 sierpnia 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

Amerykańska premiera Jam Sessions już za nami

wiadomość14 września 2007

Gry muzyczne powstałe na fali popularności cyklu Guitar Hero szturmują nasze mieszkania i domy. W najbliższym czasie na największy sukces mogą liczyć trzecia odsłona GH oraz fenomenalnie zapowiadający się Rock Band. Nie możemy jednak zapominać o pierwszej grze tego typu wydanej na przenośnego Nintendo DS. Jam Sessions firmy UbiSoft trafiło właśnie do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych.

Ubisoft ujawnia listę akustycznych utworów przeznaczonych dla gry Jam Sessions

wiadomość23 sierpnia 2007

Francuski UbiSoft ujawnił listę piosenek, które zostaną zaaplikowane do muzycznej gry o tytule Jam Session. Za sprawą pozycji zapowiedzianej oficjalnie w marcu w trakcie Game Developers Conference, posiadacze konsoli Nintendo DS będą w stanie zagrać utwory takich artystów, jak Bob Dylan, Janis Joplin, czy też Johnny Cash.

Zapowiedzano grę Jam Sessions

wiadomość10 marca 2007

O tym, że gry muzyczne świetnie się spisują na przenośnej konsoli Nintendo może świadczyć fakt ciepłego przyjęcia przez jej posiadaczy gry Osu! Tatakae Ouendan! i jej angielskiego odpowiednika Elite Beat Agents. Firma Ubisoft postanowiła również zrobić coś w tym kierunku, przygotowując Jam Sessions – symulację gry na gitarze akustycznej.