Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Jam Sessions (NDS)
OkładkaJam Sessions (NDS)

Jam Sessions NDS

Jam Sessions to tytuł o charakterze muzycznym, stworzony z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Wykorzystując największe auty NDS, jak chociażby panel dotykowy, developerzy stworzyli symulator gry na gitarze.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jam Sessions Premiera NDS

25września2007

producent: Plato wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jam Sessions

Elite Beat Agents

Rock Band 3

Ontamarama

Jam Sessions to tytuł o charakterze muzycznym, stworzony z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Wykorzystując największe auty NDS, jak chociażby panel dotykowy, developerzy stworzyli symulator gry na gitarze. Tym, co różni niniejszą pozycję od podobnych jej produkcji (m.in. Guitar Hero), jest możliwość komponowania własnych utworów, a nie jedynie wierne odtwarzanie przygotowanych przez producentów kawałków.

Zasady zabawy są niezwykle proste: panel dolny wraz ze stylusem służy za struny wirtualnej gitary, natomiast kilka kombinacji przycisków na d-padzie odpowiada poszczególnym akordom. Użytkownicy otrzymali niewyobrażalną wolność w łączeniu poszczególnych dźwięków w jedną sekwencję muzyczną. Stworzone kompozycje ulegają zapisowi, dzięki czemu bez problemu wykorzystuje się je w późniejszym etapie przygotowywania utworów.

Poza modułem stricte symulacyjnym producenci zaimplementowali kilka trybów znacznie urozmaicających całą zabawę. Między innymi wprowadzono szeroki wachlarz mini-gier, polegających chociażby na odtwarzaniu usłyszanych kawałków. Mniej wprawionym użytkownikom zaoferowano tutorial, zapoznający ich z obowiązującymi zasadami.

Ostatnia modyfikacja 17 kwietnia 2015

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Jam Sessions

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.