Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2009, 14:10

autor: Piotr Doroń

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

Dragon Age: Początek

Firma Electronic Arts Polska jest jednym z gości tegorocznej edycji konwentu miłośników fantastyki Polcon (27-30 sierpnia). W trakcie łódzkiej imprezy prezentuje wszystkim chętnym grywalną, spolonizowaną wersję cRPG Dragon Age: Początek. Testy odbywają się na piętnastu stanowiskach.

Scrap Metal

Niezależne studio deweloperskie Slick Entertainment, producent zręcznościówki N+, zapowiedziało swoje najnowsze dzieło – wyścigi Scrap Metal, w których akcję obserwować będziemy z lotu ptaka. Pozycja powstanie z wykorzystaniem zaawansowanego silnika fizycznego i oprawy w wysokiej rozdzielczości. Premiera odbędzie się w 2010 roku – wyłącznie w ramach Xbox Live Arcade.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09 - ilustracja #1

Star Wars: The Force Unleashed

W ofertach Xbox Live Marketplace i PlayStation Store zadebiutowało kolejne DLC do gry akcji Star Wars: The Force Unleashed. Dodatek o nazwie Tatooine Mission Pack pozwala wziąć udział w nowej misji rozgrywającej się na powierzchni planety Tatooine, znanej z pierwszych Gwiezdnych Wojen. Zmierzymy się tam z Rycerzami Jedi oraz przedstawicielami rasy Jawa. DLC kosztuje 800 punktów MS lub 10 dolarów w zależności od wersji. Dodatek zostanie oczywiście uwzględniony w Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, której premiera na PC, Xboksa 360 i PS3 odbędzie się pod koniec tego roku.

Fight Night Round 4/F.E.A.R. 2: Project Origin

W ramach Xbox Live i PlayStation Network zadebiutowały dwie nowe wersje demonstracyjne gier Fight Night Round 4 I F.E.A.R. 2: Project Origin. Pierwsza umożliwia nam przetestowanie nowego system sterowania, wykorzystującego standardowe przyciski, druga z kolei jest próbką tego, co znajdziemy w dodatku DLC Reborn. Jego premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Battlefield 2

1 września opublikowany zostanie zapowiadany od pewnego czasu patch 1.50 do strzelaniny Battlefield 2, poinformowała firma Electronic Arts (jego beta testy rozpoczęto jeszcze w kwietniu). W ramach 2GB aktualizacji zawarte zostaną nowe mapy, poprawki oraz usprawnienia wpływające pozytywnie na balans rozgrywki. Wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie w tym miejscu.

Jam Sessions 2

Jeszcze tego lata na konsolę Nintendo DS trafi produkcja o tytule Jam Sessions 2, autorstwa studia Plato. Gra będzie rozbudowanym symulatorem gry na gitarze, podobnie zresztą jak część pierwsza wydana we wrześniu 2007 roku.

Ghostbusters: The Video Game

Firma Terminal Reality opublikowała łatkę do gry akcji Ghostbusters: The Video Game w wersji na konsolę PlayStation 3. Usuwa ona głośny problem z rozdzielczością tej właśnie edycji, podbijając ją do 720p (czyli takie samej, w której od samego początku działała wersja na Xboksa 360). Wnosi również kilka mniejszych poprawek do systemu rozgrywki.

Gears of War 2

Zapowiedziana wczoraj specjalna edycja Gears of War 2Game of the Year Edition – nie będzie dostępna oficjalnie w Polsce, poinformował tutejszy oddział koncernu Microsoft. Powód takiego stanu rzeczy nie jest niestety znany. W skład nowej wersji GoW2 wejdzie gra oraz rozszerzenie All Fronts Collection. Amerykańska cena zestawu ustalona została na poziomie 39,99 dolarów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Squeeballs Party DS

Squeeballs Party Wii

Lost Horizon

Carcassonne

Drakensang: The River of Time

CrimeCraft

A New Beginning

Sushi Go Round

The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun

NHL 10

NBA 2K10

Heavy Rain: The Origami Killer

DC Universe Online

Invincible Tiger: The Legend of Han Tao

Soul Calibur: Broken Destiny

Beltion: Beyond Ritual

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Mini Ninjas X360

Mini Ninjas Wii

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Drakensang: The River of Time

Wolfenstein - PC kontra konsole Gramy!

NBA 2K10

Need for Speed Shift

Cursed Mountain - film startowy

Order of War - samoloty

Heroes Over Europe - Ace Kill

Order of War - czołgi

Heroes Over Europe - lokacje

Heroes Over Europe - samoloty

Gramy w Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny Gramy!

Gramy w Batman: Arkham Asylum - walka z bossem Gramy!

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry