Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Gears of War 2: All Fronts Collection (X360)

Gears of War 2: All Fronts Collection X360

Zestaw wydanych wcześniej w dystrybucji elektronicznej dodatków DLC do Gears of War 2 prezentujący kilka nowych elementów, w tym nowy epizod kampanii oraz siedem nieznanych wcześniej map przeznaczonych dla trybu sieciowego.

To jest dodatek do gry Gears of War 2.

Akcji | TPP | science fiction | multiplayer | TPS | kooperacja | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Gears of War 2: All Fronts Collection (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

28lipca2009

Gears of War 2: All Fronts Collection to specjalny pakiet zawierający kilka wydanych wcześniej w dystrybucji elektronicznej rozszerzeń do gry Gears of War 2 oraz zupełnie nowy epizod i dodatkowe mapy do trybu sieciowego. Za stworzenie wszystkich elementów zestawu odpowiada studio Epic, które wykreowało obie części tej znanej serii oraz wiele innych popularnych tytułów (np. Unreal).

Najważniejszą częścią tej propozycji jest naturalnie nowa zawartość zatytułowana Dark Corners. Zawiera ona siedem nieznanych wcześniej map sieciowych oraz nieobecny w podstawowej wersji kampanii epizod pod tytułem Road to Ruin. Poznajemy w nim kolejną przygodę Marcusa i Dona, którzy powracają na tereny groźnych Locustów. Dzięki nieznanym wcześniej rozwiązaniom scenariusz można przejść na dwa sposoby – strzelając lub skradając się.

Miłośników potyczek sieciowych zainteresują natomiast przede wszystkim wspomniane nowe mapy. Każda z nich przedstawia miejsca związane z historią konfliktu między ludźmi i Locustami. Allfathers Garden rozgrywa się na świętych ziemiach założycieli Koalicji. Na Memorial gracze walczą o kontrolę nad Boomshotem, czyli ciężką wyrzutnią granatów. Sanctuary, niegdyś spokojne miejsce, teraz pełne jest broni, wąskich ścieżek i ślepych uliczek. War Machine to opuszczona stacja kolejowa. Highway przenosi nas na tereny Locustów i przedstawia kompleks podziemnych korytarzy. Way Station wymaga bardziej taktycznego podejścia do rozgrywki. Nowhere to natomiast zupełne pustkowie, na którym przydaje się szczególnie broń snajperska.

Oprócz powyższej nowej zawartości pakiet zawiera poszczególne uaktualnienia wydawane do Gears of War 2. Otrzymujemy zestawy map Flashback, Combustible oraz Snowblind. Poza tym w zestawie pojawiają się: specjalny komentarz i wprowadzenie do nieznanego wcześniej epizodu (przedstawione przez Cliffa Bleszinskiego), plakat, poradnik oraz motyw graficzny dla Xbox Live.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-8  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 116 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.7 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Gry podobne do Gears of War 2: All Fronts Collection

Klasyfikacja PEGI Gears of War 2: All Fronts Collection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Gears of War 2: All Fronts Collection

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje: Xbox Live dodatkowo (X360): link-kabel
Epic chciałby zobaczyć Gears of War na PS3

wiadomość6 marca 2011

Gears of War jest taką samą marką, jak Halo – uznaną i kojarzoną w zasadzie wyłącznie z konsolą Xbox. Ale w przeciwieństwie do Halo, GoW nie jest własnością Microsoftu, więc teoretycznie Epic Games może zrobić co chce – łącznie z wydaniem serii na PlayStation 3.

Gears of War z obsługą Kinecta rail-shooterem?

wiadomość9 lutego 2011

Informatorzy serwisu Kotaku twierdzą, że specjalna odsłona cyklu Gears of War robiąca użytek z kontrolera Kinect, jak najbardziej istnieje. Ich zdaniem produkcja Epic Games będzie tzw. rail-shooterem, czyli strzelaniną „na szynach”, w której rola gracza sprowadza się do namierzania i likwidowania przeciwników.

Nadchodzi Gears of War Triple Pack i Gears of War: Exile [news zaktualizowany]
Nadchodzi Gears of War Triple Pack i Gears of War: Exile [news zaktualizowany]

wiadomość19 stycznia 2011

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o obsuwie trzeciej odsłony Gears of War, która miała pojawić się w pierwszym kwartale kalendarzowym tego roku. Teraz znamy jeden z powodów przesunięcia daty premiery ważnej gry na okres świąteczny. Na jej miejsce wskoczy Gears of War Triple Pack, czyli zestaw zawierający dwie części serii i dodatek DLC.

Więcej informacji o Gears of War 3, osiągnięcia i przyszłość cyklu
Więcej informacji o Gears of War 3, osiągnięcia i przyszłość cyklu

wiadomość14 kwietnia 2010

W nocy z poniedziałku na wtorek firmy Microsoft i Epic oficjalnie zapowiedziały wydanie trzeciej części serii Gears of War 3. Zobaczyliśmy wówczas pierwszy zwiastun oraz poznaliśmy termin premiery (8 kwietnia 2011 roku), aczkolwiek nie przedstawiono większej ilości detali na temat nowej gry. Czas leci i dzisiaj możemy się z wami podzielić kolejnymi szczegółami na temat GoW3 i ogólnie całego cyklu, które poszczególni dziennikarze wyciągają od dewelopera i wydawcy.

Gears of War 3 w 2011 roku [news uaktualniony]
Gears of War 3 w 2011 roku [news uaktualniony]

wiadomość9 kwietnia 2010

Wczoraj pisaliśmy o przełożeniu momentu ujawnienia nowego dzieła Epic Games na poniedziałek. Okazuje się jednak, że pierwsze detale możemy poznać wcześniej. Serwis Edge opublikował zestaw pierwszych konkretów na temat Gears of War 3. Oczywiście, nie są to informacje potwierdzone, ale brzmią bardzo wiarygodnie.