Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS
Okładka Squeeballs Party (Wii)
OkładkaSqueeballs Party (Wii)

Squeeballs Party

Zestaw blisko dwustu konkurencji z udziałem małych, zabawkowych stworów, które nim trafią do sprzedaży w sklepach, muszą przejść gruntowne testy.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Squeeballs Party Premiera

15paź2009

Wii NDS

Squeeballs Party to składająca się ze 170 humorystycznych konkurencji gra zręcznościowa z udziałem 12 kolorowych, okrągłych stworów o nazwie Squeeballs. Zgodnie z zamysłem autorów istoty te są zabawkami produkowanymi na jednej z wysp Pacyfiku i zanim trafią do sprzedaży, muszą zostać przetestowane przez żądnych destrukcji graczy.

Wirtualni kontrolerzy jakości mogą sprawdzić, jak Squeeballs zachowują się jako piłki do gry w tenisa, kule do kręgli, kamienie do strzelania z procy czy posiłki przeznaczone do ugotowania albo usmażenia na patelni. Stwory możemy nawet kroić i przepuszczać przez maszynę do mielenia mięsa – po to, by dzieci, które zakupią je w wirtualnym świecie, mogły być pewne, że zabawki wytrzymają wszelkie, nawet najdziwniejsze rodzaje aktywności.

Interakcji z obiektami naszych badań możemy dokonywać zarówno w trybie potyczek ze sztuczną inteligencją, jak też z prawdziwymi graczami. Squeeballs Party ukazane zostało w trójwymiarowej, stworzonej przy użyciu pastelowych barw oprawie graficznej, zachęcającej do gry szczególnie najmłodszych użytkowników konsoli Nintendo. Dodatkową atrakcję może stanowić dla nich specjalny, dołączony do pudełka z produktem rysik do DS-a, różniący się wyglądem od standardowego narzędzia obsługującego dotykowy ekran.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Klasyfikacja PEGI Squeeballs Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS