Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPWiiPS2NDS
Okładka The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun (PSP)
OkładkaThe Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun (PSP)

The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun

Secret Saturdays: Beast of the 5th Sun to gra stanowiąca połączenie elementów zręcznościowych, walki i zagadek, oparta na kreskówce o tym samym tytule.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun Premiera

20paź2009

NDS Wii PS2 PSP

Secret Saturdays: Beast of the 5th Sun to gra stworzona na podstawie kreskówki o tym samym tytule, wyświetlanej przez stację Cartoon Network (w Polsce – Tajemniczy Sobotowie). Opisywana pozycja łączy w sobie elementy zręcznościowe, walki oraz zagadki, a rozgrywka skupia się na odwiedzaniu różnych zakątków globu i poszukiwaniu zaginionych Kryptydów.

Secret Saturdays: Beast of the 5th Sun pozwala nam na kierowanie poczynaniami całego klanu Sobotów - naukowców i poszukiwaczy przygód, zajmujących się odszukiwaniem i badaniem mitycznych artefaktów oraz tajemniczych bestii znanych pod nazwą Kryptydów. Wykorzystując unikalne moce Zaka, jego rodziców i zwierzęcych pupili, stawiamy czoła wielu niebezpieczeństwom, by odnaleźć 30 mitycznych stworków. Oczywiście nie brakuje też potyczek ze znanymi z telewizji przeciwnikami.

Twórcy gry przygotowali 10 naszpikowanych trudnościami poziomów, rozmieszczonych w lokacjach znanych z serialu, począwszy od dżungli, a na podziemnych miastach skończywszy. Wszelkie nasze poczynania i dokonania zapisywane są w specjalnie do tego celu stworzonej Kryptopedii.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 5,2 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Secret Saturdays: Beasts of the 5th Sun Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
NDS
Wii
PS2
PSP