Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Music (NDS)
OkładkaMusic (NDS)

Music NDS

Muzyczna produkcja na DSa, w której gracz uczy się podanej w przystępny sposób teorii oraz sprawdza swoją muzykalność na wirtualnych instrumentach.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Music Premiera NDS

12marca2010

producent: Creative Core wydawca: Nobilis Group Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Music to, jak podpowiada tytuł, gra, której tematem przewodnim jest muzyka. Została ona wydana na przenośną konsolkę Nintendo DS. Co ciekawe, w procesie tworzenia tytułu zaangażowany był znany japoński muzyk i nauczyciel tego przedmiotu - Shiro Tsuji.

Wspomniany artysta i instruktor, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych metod, pomógł zaprojektować 21 obecnych w grze lekcji, które w prosty i ciekawy sposób uczą podstaw teorii muzyki. Autorzy zadbali, by podczas edukacji gracz wielokrotnie powtarzał nabyte wiadomości i w ten sposób je zapamiętywał.

Żeby nie było zbyt nudno, zajęcia przeplatane są różnorodnymi mini-grami, ćwiczącymi poczucie rytmu, pamięć oraz słuch muzyczny. Swoją wiedzę gracz regularnie sprawdza za pomocą krótkich testów, których rezultaty da się potem obejrzeć na specjalnym wykresie. W rozplanowaniu nauki pomaga obecny w grze kalendarz. Nie można też zapominać o możliwości grania na wirtualnych instrumentach – pianinie, bębnach itd.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 2.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Music

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.