Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDSWii
Okładka Littlest Pet Shop Friends: City (NDS)

Littlest Pet Shop Friends: City

Littlest Pet Shop Friends

Littlest Pet Shop Friends: City to kolejna odsłona gry skierowanej do najmłodszych odbiorców, bazująca na serii zabawek stworzonych przez koncern Hasbro. Zabawa polega na opiece nad wirtualnym zwierzakami.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Littlest Pet Shop Friends: City (NDS)

data premiery gry:

16paź2009

Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Littlest Pet Shop Friends to sequel wydanej przez Electronic Arts gry Littlest Pet Shop. Podobnie jak poprzedniczka, bazuje na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro i z tego też powodu przeznaczona jest raczej dla młodszych dziewczynek.

Ulepszona warstwa graficzna prezentuje się równie cukierkowo jak w części poprzedniej, jednak nasi milusińscy zyskali całkiem nowe przygody do przeżycia. W ich szeregach pojawili się również nowi przedstawiciele fauny, m.in. paw czy biedronka. W sumie otrzymaliśmy 16 nowych zwierzaków.

Każdy z naszych podopiecznych obdarzony został rozbudowaną osobowością oraz specjalnymi cechami, dzięki czemu rozgrywka stała się jeszcze bardziej wciągająca. Dodatkowo każdy zwierzak posiada przyjaciela, który wspiera go swoimi umiejętnościami podczas wykonywanych zadań. A skoro już o nich mowa, nadmieńmy, iż zwierzaczki wykorzystujemy do roznoszenia zaproszeń, serwowania ciast i lodów oraz zbierania ozdobnych elementów. Wszystko to odbywa się z myślą o wielkiej zabawie w świecie Littlest Pet Shop. Twórcy przygotowali szereg nowych podarunków, którymi obdarzać możemy swoje zwierzątka, a także minigry stanowiące przyjemną odskocznię od głównych zadań podczas rozgrywki.

Zaletą opisywanej produkcji jest także możliwość rozgrywki z koleżanką w trybie kooperacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 119,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Littlest Pet Shop Friends: City

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS