Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2009, 09:13

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Divinity 2 wyprzedana w Niemczech

Divinity 2: Ego Draconis, które swoją premierę miało 24 lipca tego roku, notuje świetne wyniki sprzedaży za naszą zachodnią granicą. Wydawca gry, dtp entertainment poinformował, że wszystkie wyprodukowane do tej pory kopie gry zostały sprzedane.

Divinity 2: Ego Draconis, które swoją premierę miało 24 lipca tego roku, notuje świetne wyniki sprzedaży za naszą zachodnią granicą. Wydawca tytułu, dtp entertainment poinformował, że wszystkie wyprodukowane do tej pory kopie gry zostały sprzedane.

Divinity 2 wyprzedana w Niemczech - ilustracja #1

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydawcy, Divinity 2: Ego Draconis rozeszło się jak świeże bułeczki. Sprzedawana do tej pory wyłącznie za naszą zachodnią granicą produkcja w ciągu miesiąca od premiery zniknęła z magazynów. Dtp entertainment zapewniło, że na dniach kolejna partia krążków z tym tytułem wyjdzie z tłoczni i produkt trafi ponownie na rynek.

Polska premiera trzeciej części znanej serii gier cRPG zapowiedziana jest na październik tego roku. Dystrybucją Divinity 2 w naszym kraju zajmie się firma Cenega Poland. Pod koniec września na Zachodzie powinna również zadebiutować wersja tej produkcji na konsolę Xbox 360.

Fabuła Divinity 2: Ego Draconis osadzona jest ponad 50 lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części serii – Beyond Divinity. Ponownie odwiedzamy krainę Rivellon, tym razem wcielając się w pogromcę smoków, który z biegiem czasu i wraz ze zdobywanym doświadczeniem sam może przeistoczyć się w pradawną bestię.