Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Field Ops (PC)
OkładkaField Ops (PC)

Field Ops PC

Gra będąca połączeniem strategii z elementami gatunku FPS, autorstwa studia Digital Reality. W grze stawiamy czoła globalnemu terroryzmowi. Możemy prowadzić rozgrywkę zarówno z poziomu strategicznego rozmieszczania zasobów na mapie, jak i z perspektywy oczu wybranego żołnierza.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Field Ops Premiera PC

anulowana

producent: Digital Reality wydawca: Freeze Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Field Ops stanowi połączenie elementów strategii czasu rzeczywistego z motywami, zaczerpniętymi prosto z gatunku FPS. Niniejszy tytuł jest kolejnym produktem węgierskiej firmy developerskiej Digital Reality na platformie PC. Programiści zaimplementowali w swoim dziele autorski silnik, generujący cokolwiek sprawnie bogatą w drobne detale oprawę graficzną.

Główny cel zabawy to walka z globalnym terroryzmem przy pomocy wszelkich dostępnych środków. Na początku każdego starcia z przeciwnikami konstruujemy szczegółowy plan taktyczny, aby później poprowadzić do boju odpowiednie jednostki na ziemi i wodzie oraz w powietrzu (piechota na pontonach, czołgi, transportery opancerzone, śmigłowce, pojazdy HMMWV etc.). Oczywiście w dowolnym momencie możemy pokierować konkretnym żołnierzem z perspektywy pierwszej osoby, pozostawiając sterowanie resztą sił militarnych Sztucznej Inteligencji.

W trybie FPP dysponujemy szeregiem ręcznych narzędzi zagłady, czyli karabinem szturmowym, bronią snajperską i innymi śmiercionośnymi pukawkami. Jeśli chcemy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wcielić się w dowódcę terrorystów i stawić czoła obrońcom prawa. Wirtualne starcia (oprócz single-player również opcja wieloosobowa) toczą się w pięciu rozbudowanych lokacjach o odmiennym wyglądzie (m.in. tropikalne miasteczko i leśne ostępy w klimacie umiarkowanym). Całości dopełnia realistyczna animacja postaci (technika cyfrowego przetwarzania prawdziwych ludzkich ruchów), a także zaawansowany system fizyczny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Field Ops: 16+