Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePSP
Okładka Beaterator (PSP)
OkładkaBeaterator (PSP)

Beaterator PSP

Beaterator to dość osobliwy produkt, zamieniający kieszonkową konsolę PlayStation Portable w rozbudowane narzędzie do miksowania muzyki.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beaterator Premiera PSP

29września2009

pudełko PL

20listopada2009

producent: Rockstar Games wydawca: Rockstar Games wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Beaterator

Lumines

Every Extend Extra

Traxxpad

Beaterator to dość osobliwy produkt, zamieniający kieszonkową konsolę PlayStation Portable w rozbudowane narzędzie do miksowania muzyki. Autorami omawianej pozycji są developerzy z amerykańskiej korporacji Rockstar Games, znani przede wszystkim za sprawą bestsellerowej serii Grand Theft Auto.

Mamy tu de facto do czynienia z wyraźnie ulepszoną wersją programu, udostępnionego użytkownikom komputerów osobistych za pośrednictwem Internetu w roku 2005. Możemy więc najpierw nagrać na kartę pamięci odpowiednie sample, aby następnie przy użyciu Beateratora skomponować z nich własny utwór muzyczny niczym profesjonalny DJ. Oczywiście autorzy zaimplementowali w swoim dziele pokaźną bibliotekę gotowych dźwięków (ich producentem jest znany kompozytor ze Stanów Zjednoczonych o pseudonimie Timbaland), więc można bezproblemowo z niej korzystać. Jeśli chcemy, to gotowy kawałek udostępniamy innym posiadaczom PSP za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Wi-Fi.

Pracownicy firmy Rockstar Games przygotowali w niniejszej wersji Beateratora szereg ciekawych bonusów, odróżniających tę edycję od wariantu internetowego. Mowa o kolekcji nieskomplikowanych mini-gier zręcznościowych, w których trzeba wykazać się przede wszystkim odpowiednim poczuciem rytmu.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Beaterator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Beaterator Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB