Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Trauma Team (Wii)
OkładkaTrauma Team (Wii)

Trauma Team Wii

Czwarta część cieszącej się dużą popularnością serii. Tym razem wcielamy się w jednego z sześciu lekarzy oraz uczestniczymy w zróżnicowanych zabiegach i badaniach.

Akcji | elementy logiczne | medyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trauma Team Premiera Wii

18maja2010

producent: Atlus wydawca: Atlus

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Trauma Team to zręcznościowa produkcja, w której wcielamy się w jednych z najbardziej zapracowanych pracowników szpitala – lekarzy ostrego dyżuru. Bierzemy udział w szeregu niezwykle trudnych zabiegów operacyjnych, które przeprowadzamy trzymając w rękach nie skalpel, czy ssak, a Wiimote’a i Nunchuck. Trauma Team zostało opracowane przez firmę Atlus.

W Trauma Team w przeciwieństwie do poprzednich dwóch odsłon cyklu dostępnych na Wii wcielamy się nie tylko w chirurga, ale również w diagnostyka, lekarza-ratownika, ortopedę, internistę oraz laboranta. Diametralnie zmienia to mechanikę rozgrywki, która zakłada teraz nie tylko „łatanie” pacjenta, ale również diagnozowanie jego przypadku, a także prowadzenie badań laboratoryjnych, mogących pomóc w wykryciu głównego problemu.

Gra cechuje się wyjątkowo ładną oprawą graficzną, ukazującą nam wszystkie najistotniejsze szczegóły – także kontuzje pacjentów.

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Trauma Team: 12+