Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2009, 14:00

autor: Maciej Śliwiński

America's Army 3 już 17 czerwca

Znamy datę premiery America’s Army 3. Darmowa symulacja żołnierskiego życia w amerykańskiej armii zostanie udostępniona do pobrania już 17 czerwca

Znamy datę premiery America’s Army 3. Darmowa symulacja żołnierskiego życia w amerykańskiej armii zostanie udostępniona do pobrania już 17 czerwca.

America's Army 3 już 17 czerwca - ilustracja #1

Taką informację niesie ze sobą najnowszy teaser, który producenci gry opublikowali na fanowskiej stronie AA3 założonej na popularnym serwisie społecznościowym – Facebook. Krótki, czterdziestosekundowy filmik nie pokazuje wprawdzie nic nowego związanego z trzecią odsłoną tej popularnej gry, jednak jego końcówka w jasny sposób zapowiada datę premiery America’s Army 3 – będzie ona miała miejsce 17 czerwca 2009 roku, a więc za niespełna trzy tygodnie.

Okazuje się więc, że otwarte niedawno beta testy potrwają stosunkowo krótko. Amerykańska armia udostępniła testową wersję swojego najnowszego produktu zaledwie 12 dni temu. Wygląda więc na to, że był to raczej zabieg marketingowy, niż realna i ostatnia próba wprowadzenia jakiś poprawek do gry.

Przypomnijmy, że najnowszą odsłonę America’s Army będzie można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry, platformy Steam, oraz witryn należących do programu Deploy Client, prowadzonego przez U.S Army. Trzecia część popularnego cyklu będzie korzystać z silnika graficznego Unreal Engine 3.0. Gra ma łączyć grywalność poprzednich części z dużą ilością udoskonaleń i poprawek wprowadzonych przez programistów amerykańskiej armii. Zapowiada się ciekawa, a przede wszystkim darmowa pozycja – osoby, które testowały płatną betę udostępnioną kilkanaście dni temu na łamach FilePlanet, wypowiadają się o grze w samych superlatywach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

America's Army 3

America's Army 3