Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka America's Army 3 (PC)

America's Army 3 PC

Darmowa strzelanka sieciowa z elementami symulatora, którą stworzono na zlecenie amerykańskiej armii. Twórcy gry starali się oddać klimat panujący na prawdziwym polu bitwy, przy jednoczesnym zachowaniu widowiskowości typowej strzelaniny wieloosobowej.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | strzelanki

PC Windows
Okładka America's Army 3 (PC)

producent: U.S. Army

wydawca: U.S. Army

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17czerwca2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

America’s Army 3 to trzecia wersja popularnego sieciowego FPS-a stworzonego na zlecenie amerykańskiej armii. Ciepło przyjęta pierwsza gra z tej serii powstała już w 2002 roku zdobywając rzesze fanów. Tytuł jest formą promocji kariery wojskowej i jest zupełnie darmowy.

Podobnie jak wersje poprzednie, trzecia odsłona America’s Army pozwala nam wcielić się przede wszystkim w żołnierza armii amerykańskiej i stanąć do boju z innym graczami na wielu różnych polach walki. Cechą sztandarową tego produktu jest olbrzymi nacisk na realizm oraz odtworzenie struktur i elementów amerykańskiej armii. To podejście objawia się nie tylko w samym sprzęcie dostępnym dla wirtualnych żołnierzy, ale również w kwestiach mechaniki rozgrywki. Sama walka w America’s Army jest niezwykle wymagająca i trudna, gdyż pod uwagę wzięto wiele omijanych w innych produkcjach elementów (jak np. wpływ oddychania postaci na celność strzału).

Gracze muszą zaliczać wirtualne kursy i testy oferujące dostęp do nowych elementów. Odblokowują one między innymi możliwość wyboru innego żołnierskiego fachu (strzelec, grenadier, medyk). Kolejna część America’s Army kładzie nacisk również na przestrzeganie kodeksów i przepisów armii. Ich złamanie może wpłynąć negatywnie na naszą wirtualną wojskową karierę. Za odbyte zadania treningowe oraz pomyślnie wykonane misje, podczas których walczymy u boku innych graczy, otrzymujemy nagrody i odznaczenia.

Trzecia odsłona tej serii zbudowana została od podstaw, chociaż zawiera wiele elementów spotykanych już wcześniej. Ważną nowością względem poprzednich wersji jest użycie silnika Unreal Engine 3.0. Autorzy skupili się na ulepszeniach graficznych oraz lepszej optymalizacji produktu. Dzięki temu grę mogą odpalić posiadacze także nieco słabszych konfiguracji sprzętowych. Oprócz tego, warto wspomnieć, że nowa wersja oznacza konieczność założenia nowych kont.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-32  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 378 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.3 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe America's Army 3

16+

Wymagania sprzętowe America's Army 3

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista
Ile kosztuje darmowa America's Army
Ile kosztuje darmowa America's Army

wiadomość9 grudnia 2009

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

Wieści ze świata (Age of Conan, Dawn of War II, Batman: Arkham Asylum) 25/06/09

wiadomość25 czerwca 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pozew przeciwko Square Enix, premiera piątej aktualizacji Age of Conan, data debiutu Worms 2: Armageddon, wersje demonstracyjne Batman: Arkham Asylum i inne. Zapraszamy do lektury.

Twórcy America's Army 3 na bruku
Twórcy America's Army 3 na bruku

wiadomość19 czerwca 2009

Wraz z premierą trzeciej odsłony cyklu sieciowych strzelanin America’s Army, armia Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o zamknięciu studia odpowiedzialnego za jej wyprodukowanie. Powodem jest chęć skonsolidowania procesu dewelopingu marki.

America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą
America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą

wiadomość17 czerwca 2009

Kampania marketingowa amerykańskiej armii jest jedną z największych tego typu na świecie. Co roku wojsko przeznacza miliony dolarów na promocję oraz kreowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wzmianki o Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych można spotkać w miejscach które w jakiś sposób związane jest z młodymi ludźmi. Dziś w poczet reklamy U.S. ARMY dołączy również trzecia część America's Army.

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

wiadomość10 czerwca 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.