Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2009, 15:30

autor: ziooleck

America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą

Kampania marketingowa amerykańskiej armii jest jedną z największych tego typu na świecie. Co roku wojsko przeznacza miliony dolarów na promocję oraz kreowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wzmianki o Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych można spotkać w miejscach które w jakiś sposób związane jest z młodymi ludźmi. Dziś w poczet reklamy U.S. ARMY dołączy również trzecia część America's Army.

Kampania marketingowa amerykańskiej armii jest jedną z największych tego typu na świecie. Co roku wojsko przeznacza miliony dolarów na promocję oraz kreowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wzmianki o Siłach Lądowych Stanów Zjednoczonych można spotkać praktycznie w każdym miejscu, które w jakiś sposób związane jest z młodymi ludźmi. Dziś w poczet reklamy U.S. ARMY dołączy również trzecia część America's Army.

Tak jak zapowiadano, America's Army 3 zaliczy swoją premierę 17 czerwca czasu pacyficznego. Oznacza to, że polscy gracze będą musieli poczekać na zabawę do późnego wieczora. W tym czasie wszystkie serwery przechowujące kod gry zostaną otwarte i rozpocznie się masowa dystrybucja długo oczekiwanego tytułu. Oczywiście dotyczy to również Steamu, który już kilka dni temu udostępnił opcję pre-load i rozpoczął niewielką kampanię promocyjną. Warto dodać, że w tym wypadku słowo "promocja" nabiera nowego znaczenia, gdyż wzorem poprzedniczek AA3 trafi w ręce konsumentów całkowicie za darmo. Co więcej, po pobraniu i krótkiej instalacji możemy bez przeszkód rozpocząć swoją przygodę z wojskiem. Zero abonamentów, zero formalności, czysta rozrywka. Już wiecie, jak powinna wyglądać wzorowa kampania marketingowa?

America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą - ilustracja #1

Obecnie seria America's Army należy do grona najpopularniejszych gier multiplayer na świecie. Dzięki bezpośredniemu nadzorowi licznych weteranów walk w Iraku i Afganistanie, tytuł bardzo dokładnie odzwierciedla wszystkie aspekty służby. Mowa tu nie tylko o oryginalnym umundurowaniu bądź broni, ale przede wszystkim o doli przeciętnego żołnierza. Podczas zabawy ukończymy wirtualną szkołę oficerską, będziemy jeździć na misje oraz piąć się w wojskowej hierarchii. Co więcej, twórcy postarali się, by każdy element produkcji był w stu procentach zgodny z prawdą. Oznacza to licencję na prawdziwe technologie, arsenał, wyposażenie i myśl taktyczną amerykańskich wojsk lądowych. Wszystko to w otoczce Unreal Engine 3, który gwarantuje przyzwoitą grafikę oraz dopracowaną fizykę. Czy do pełni szczecia potrzeba czegoś więcej?