Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2009, 11:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

Postal III

W trzeciej odsłonie komputerowej serii gier akcji Postal zagra sam Uwe Boll – niesławny niemiecki reżyser, mający na swoim koncie m.in. filmową adaptację dzieła ekipy Running with Scissors. O fakcie tym poinformowali sami twórcy. Dokonali tego za sprawą wywiadu udzielonego niemieckiemu Eurogamerowi. Wszystko wskazuje na to, że Uwe będzie pełnić rolę jednego z NPC. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Data premiery nie jest znana (pierwotnie była nią końcówka 2008 roku).

America’s Army 3

Darmowa sieciowa strzelanina America’s Army 3 będzie nie tylko rozprowadzana za pośrednictwem Steama, ale otrzyma również wsparcie ze strony systemu Steamworks. Osoby, które zdecydują się na pobranie gry z platformy firmy Valve uzyskają zatem dostęp do automatycznych aktualizacji oraz Osiągnięć. Premiera już 17 czerwca.

Company of Heroes

W sieci opublikowana została lista zmian, jakie zostaną wprowadzone do popularnej strategii czasu rzeczywistego Company of Heroes wraz z łatką 2.600. Jego premiera jeszcze dzisiaj.

Xbox Live Arcade

Microsoft poinformował, że do oferty Xbox Live Arcade mogą trafić gry ważące maksymalnie 2GB. Powyżej tej granicy można już napotkać na techniczne problemy mogące uniemożliwić udostępnienie gry szerokiemu gronu odbiorców. Dotąd oficjalną granicą było 350MB, lecz kilka pozycji, w tym Street Fighter II HD, Portal: Still Alive oraz Watchmen, i tak ją przekraczało.

Crackdown 2

Crackdown 2 na Xboksa 360 zostanie wydany w 2010 roku. Produkcja będzie kontynuacją ciekawej gry akcji, poszerzającą znacznie to, co twórcy zaserwowali nam w jedynce. W dwójce dla przykładu uzyskamy możliwość uruchomienia trybu kooperacji dla czterech osób oraz multiplayera dla szesnastu. Przypominamy, że produkcją gry zajmuje się studio Ruffian (jedynkę opracowało Real Time Worlds).

Guitar Hero: Smash Hits

Demonstracja Guitar Hero: Smash Hits udostępniona w zeszłym tygodniu dla posiadaczy złotego abonamentu Xbox Live jest już aktywna dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360 podłączonego do sieci.

Broken Tor: The Time Of Tooth And Claw

Niezależne studio Shadow Tor Studios pokusiło się o oficjalną zapowiedź przygodowego horroru Broken Tor: The Time of Tooth And Claw. Produkcja zostanie wydana na pecety jeszcze w tym roku. Będzie oferować system FPP point&click, znany choćby z Mysta. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na łamach jej oficjalnego serwisu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

CellFactor: Psychokinetic Wars

Fight Night Round 4

Risen

Fragile: Farewell Ruins of the Moon

Astro Boy: The Video Game

FIFA 10

DJ Hero

Plants vs Zombies

Assassin's Creed II PS3

Assassin's Creed II X360

Left 4 Dead 2

Shadow Complex

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure

The Secret of Monkey Island: Special Edition

Aliens vs Predator

Aztaka

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Demigod Gramy!

America's Army 3 - E3 2009

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 – E3 2009

CrimeCraft - E3 2009

LittleBigPlanet - E3 2009

Colin McRae: DiRT 2 - E3 2009 - gameplay

Lost Planet 2 - E3 2009 - gameplay

Overlord II - E3 2009 - gameplay

Overlord II - E3 2009

Supreme Commander 2 - E3 2009

The Agency - E3 2009

gry