Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2009, 10:30

autor: Jiker

Ceny DJ Hero, Band Hero i kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2

Amerykańskie sklepy internetowe uzupełniły swoją bazę o proponowane ceny nowych produkcji koncernu Activision Blizzard. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, ile najprawdopodobniej będą kosztować zestawu DJ Hero, Band Hero, a także kolekcjonerska edycja strzelaniny Modern Warfare 2, będącej kontynuacją rewelacyjnego Call of Duty 4: Modern Warfare.

Amerykańskie sklepy internetowe uzupełniły swoją bazę o proponowane ceny nowych produkcji koncernu Activision Blizzard. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, ile najprawdopodobniej będą kosztować zestawy DJ Hero, Band Hero, a także kolekcjonerska edycja strzelaniny Modern Warfare 2, będącej kontynuacją rewelacyjnego Call of Duty 4: Modern Warfare. Zwróćcie uwagę na fakt, że w przypadku Europy stosowany jest zazwyczaj przelicznik 1 dolar = 1 euro.

Ceny DJ Hero, Band Hero i kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2 - ilustracja #1

DJ Hero

Zacznijmy od DJ Hero – produkcji przeznaczonej dla fanów muzyki techno, transu i house'u, przez pop, aż po hip-hop i rap. Okazuje się, że za zestaw, w skład którego wejdzie nie tylko gra, ale i specjalny kontroler określany mianem Turn Table, będzie można nabyć w Stanach Zjednoczonych za równowartość 119,99 dolarów (około 390 złotych). Powyższa cena podana została zarówno przez sieć GameStop, jak i Amazon. Różnica ma miejsce jedynie w przypadku edycji na PlayStation 2. O ile w pierwszym sklepie widnieje identyczna suma, jak w przypadku konsol najnowszej generacji, o tyle Amazon sugeruje, że właściciele PS2 będą mogli nabyć DJ Hero 20 dolarów taniej ($99,99). Premiera produkcji autorstwa FreeStyleGames już pod koniec tego roku.

Zdecydowanie więcej ma kosztować Band Hero, powstające pod kątem początkujących oraz mniej zaawansowanych graczy, dla których poziom trudności serii Guitar Hero jest mimo wszystko nieosiągalny. Według GameStop paczkę składającą się z gry, mikrofonu, gitary oraz zestawu perkusyjnego będziemy mogli nabyć za równowartość aż 199,99 dolarów (ok. 650 złotych). Produkcja będzie oferować mniej więcej czterdzieści utworów z gatunków pop, hard rock i metal. Zostanie wydana na Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii. Wszystko wskazuje na to, że będzie najdroższą grą muzyczną wydaną przez Activision Blizzard – dotychczas palma pierwszeństwa należała do Guitar Hero: World Tour, które kosztowało 189,99 dolarów.

Wpisy na łamach GameStop i Amazon sugerują również, że w dniu premiery Modern Warfare 2 do sklepów trafi także edycja kolekcjonerska strzelaniny. W obu przypadkach podana cena została ustalona na poziomie 79,99 dolarów. Sklepy nie podały niestety, jaką dodatkową zawartość będzie oferować limitowana wersja gry. Debiut już 10 listopada. Cena 119,99 dolarów obowiązuje ponadto w przypadku najnowszej odsłony skaterskiej serii Tony Hawk. RIDE zostanie oczywiście wydane razem ze specjalnym kontrolerem w kształcie deskorolki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.